Smak ciebie

Okładka książki Smak ciebie Kristen Proby
Okładka książki Smak ciebie
Kristen Proby Wydawnictwo: Amber Cykl: Pokusa (tom 5) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Pokusa (tom 5)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Savor You
Amber
2018-06-14
2018-06-14
Julia Wolin, Gabriela Iwasyk
romans pokusa namiętność romantyzm

Mia dowiaduje się,że mężczyzna z którym kiedyś coś ją łączyło ma konkurować z nią w jej królestwie czyli kuchni.Nie jest tym zachwycona, uważa,że to dobrze się nie skończy w końcu minęło dziesięć lat odkąd się widzieli ostatni raz...

Mia nie wyobraża sobie siebie i Camdena w jednym pomieszczeniu,z drugiej strony jednak Mia wciąż kocha Camdena.Poza tym wisi nad nią decyzja, którą uważała za słuszną w ich związku...

Camden wciąż patrzy na nią jak na jedyną kobietę na całej ziemi,myśli,że wspólne gotowanie może ich zbliżyć do siebie i widzi w tym drugą szansę dla siebie i dla niej.Czy Mia dopuści Camdena do swojego serca?

Po dziesięciu latach mają ze sobą konkurować na potrzeby telewizji,ale Mia nie toleruje nikogo w swojej kuchni i uważa,że to nie dobry pomysł przebywać z byłym mężem w jednym pomieszczeniu.Kiedy dociera do niej,że Camden jest nią nadal oczarowany zastanawia się czy dziesięć lat temu nie popełniła błędu,ale czuła się źle z tym,że mieszka z facetem,który nigdy jej nie wyznał miłości,więc odeszła,żeby mógł ułożyć sobie z kimś innym życie.Czy wykorzystają drugą szansę jaką daje im zrządzenie losu?

Kocham Camdena,który pomaga Mii wyzbyć się kompleksów,uważa że z pełniejszymi kształtami jest dla niego najpiękniejszą, najseksowniejszą kobietą na świecie,a Mii musi zrozumieć,że każde ciało się kiedyś zmienia i to nie powód do wstydu.Jak przy ani jednym tomie z czterech poprzednich nie uroniłam nawet łzy,tak historia Mi i Camdena wyciągnęła je ze mnie🥺.

Podsumując całą serię chociaż te trzy pierwsze tomy nie były jakoś super wciągające,to dwa ostatnie czwarty i piąty kocham najmocniej i chociaż seria nie należy do lektury wyższych lotów to muszę przyznać,że są lekkie,na jeden wieczór,ale trzeba poprostu przebrnąć przez pierwsze trzy tomy,które nie potrafię powiedzieć dlaczego mnie trochę wynudziły🙈,ale warto sprawdzić czy będziecie ją kochać czy nienawidzić.Nie mówię czy polecam czy nie polecam,bo zależy czego szukacie jeśli ma być lekko,na jeden wieczór to okej to coś dla was,ale jeśli macie większe oczekiwania to możecie się rozczarować.

Okładka już pozwala na lekkie podniecenie. Mamy na niej zmysłową piękną kobietę w seksownej czerwonej sukience. Nie pasuje ona do bohaterki, która jest mała i xxl. Sama książka czyta się bardzo przyjemnie. Dużo seksu pomieszane z kuchnią, w sumie i tu da się pieprzyć i tu. Chociaż jak ktoś jest bliski to go nie pieprzymy, tylko się z nim już kochamy, jest różnica. Ale można się czegoś dowiedzieć o kuchni, o seksie, dlaczego seks pod prysznicem niekoniecznie jest dobrym pomysłem. Naprawdę na ciemne wieczory dobry erotyk do rozluźnienia się :)

Bez zarzutów. Oboje sympatyczni, zakochani w sobie od lat. Nic tylko siąść i czytać.

Fajna, słodka i pikantna historia miłosna.

Fajna, słodka i pikantna historia miłosna.

jakiś czas temu w nadmorskim stoisku z wyprzedażami wpadła mi ta książka w ręce, z kilkoma innymi tomami serii, jednak nie wiem dlaczego przeczytałam ją jako pierwszą,
Tak, wiem jak potoczą się losy innych dziewczyn poza Miją ale ponieważ czytało się dosyć miło i szybko pewnie za jakiś czas sięgnę po inne tomy, i zrobię to już w odpowiedniej kolejności. :)
były chwile w których potrafiłam się uśmiechnąć, a uwielbiam to w książkach dlatego też polecam, :)

były chwile w...

Słodko i przyjemnie ! Zero dramatów ! Można to zaakceptować jako że to ostatnia część! Bardzo fajne zwieńczenie całej serii.

Nic mnie nie wciągnęła, historia nudna jak flaki z olejem.

Nic mnie nie wciągnęła, historia nudna jak flaki z olejem.

Finalna książka serii Pokusa. Mia ma prowadzić rywalizacje kulinarną w programie telewizyjnym. Jest przeciwna temu, ale jeszcze bardziej jest przeciwna rywalowi, który okazuje się być jej dawnym mężem Camden. Boi się to spotkać bo nie wie jak zareaguje na jej widok. A może spodziewać się złości po tym jak potraktowała 10 lat temu. Jednak ku jej zaskoczeniu Camden jest spokojny, nawet z nią flirtuje. Po kilku spotkaniach zaczynają być ze sobą i szczerze rozmawiają o przeszłości. Wszystko się układa i idzie dobrym torem. Trochę robi się niebezpiecznie kiedy Mia ma wypadek samochodowy. Dowiedziała się że jest w ciąży i szybko chciała przekazać to Camdenowi. Jednak miała wypadek, trafiła do szpitala i tam się o tym dowiedział od lekarza. Wszyscy byli w szoku. Siostra Camdena oskarża Mię o kłamstwa, jednak Mia wszystko wyjaśnia. Kiedy rodzą się dzieci wszyscy są szczęśliwi. Każda z 5 przyjaciółek ma męża, dzieci i ich restauracja się rozwija. I tak szczęśliwie kończy się historia o wlascicielkach Pokusy.

Moja opinia zbytnio nie różni się w stosunku do poprzednich części. Wszystkie je czytałam ciągiem i w sumie postrzegam to jako jedną historię. Podczas czytania nadal mamy podgląd na to co się dzieje u głównych bohaterów poprzednich części. Muszę przyznać, że byłam ciekawa co takiego wydarzyło się u Mii, co wpłynęło na jej życie uczuciowe. W tej powieści się tego dowiadujemy. Pod koniec miałam wrażenie, że to wszytsko jest zbyt cukierkowo słodkie, wszystkie nagle mają tyle dzieci - za dużo tego. Aczkolwiek moje zdanie odnośnie całości się nie zmienia - czytało się to lekko i przyjemnie, w sam raz na jesienne, czy też zimowe wieczory.

Ostatnia książka z fantastycznej serii :) myślę że będę do niej wracać :) Wydaje mi się że to najlepsza para z cyklu, a na bank najfajniejsza główna bohaterka :D

Dodaj cytat z książki Smak ciebie