Savor You
Bezimienna

„Nikt nie pisze z taką pasją i takim sercem jak Kristen Proby. Uwielbiam ją!” SYLVIA DAY Smakowicie pikantna i romantyczna powieść o piątej pięknej właścicielce gorącej restauracji Pokusa... Dla Mii Palazzo gotowanie to coś więcej niż praca. Dla swojej restauracji stworzyła mistrzowskie menu pełne pysznych i seksownych dań. Teraz o Pokusie mówią w prestiżowym telewizyjnym programie...

„Nikt nie pisze z taką pasją i takim sercem jak Kristen Proby. Uwielbiam ją!”
SYLVIA DAY

Teraz o Pokusie mówią w prestiżowym telewizyjnym programie kulinarnym.
Serce i wysiłek, które Mia włożyła w to miejsce, wreszcie zaczynają się zwracać.
A potem w kuchni pojawia się Camden Sawyer, największa pomyłka jej życia...
Camden Sawyer to kulinarny geniusz uznany na całym świecie. Nie oprze się zaproszeniu do Portland na rozgrywkę z Mią przed kamerami nowego programu telewizyjnego. Ale czy zdoła ją przekonać, że chemia, która łączy ich w kuchni, może być równie oszałamiająca w sypialni? I czy oboje odważą się przyznać, że nigdy o sobie nie zapomnieli?
Ani Mia, ani Camden nie zdają sobie jeszcze sprawy, o jak wysoką stawkę grają tym razem…

KRISTEN PROBY uwielbia mocne historie miłosne i wyraziste postacie z poczuciem humoru. Jej bohaterowie to samce alfa, apodyktyczni, ale i opiekuńczy, a bohaterki są silne i namiętne.
Jej wydana w wielu krajach seria Ze Mną w Seattle to bestsellery ze szczytu amerykańskich list. Wszystkie kolejne tomy były na 1. miejscach Amazonu. Rozpoczęta w 2016 nowa seria (Wysłuchaj mnie, Bliskość, Upojenie, Najpiękniejsza) to bestsellery „New York Timesa” i „USA Today”.

źródło opisu: http://www.wydawnictwoamber.pl/kategorie/literatur...(?)

źródło okładki: http://www.wydawnictwoamber.pl/kategorie/literatur...»

magpie101 | 2018-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2018

To juz ostatni tom mojej ukochanj serii Pokusa, ktory oceniam tak samo jak pozostale ksiazki czyli na 8/10 gwiazdek.
Mia z powodzeniem prowadzi restauracje razem z czterema przyjaciolkami(to o nich sa poprzednie tomy tej serii) i aby o ich lokalu bylo jeszcze glosniej decyduje sie wystapic w programie telewizyjnym u boku Camdena, znanego celebryty, kucharza.
Mimo, ze nie lubi rozglosu i najbezpieczniej czuje sie w swojej kuchni to zgadza sie na ten program dla dobra biznesu. Do tego Camden to przystojny mezczyzna, ktorago zna od wielu lat, z ktorym 10 lat temu wziela slub, i ktorego zostawila bez pozegnania zostawiajac list i uciekajac wiele lat temu.
Do tego wszystkiego dowiadujemy sie jak zyja pozostale bohaterki Pokusy, jest romantycznie, zabawnie i slodko, polecam!

Lena95 | 2018-06-22
Na półkach: 2018, Przeczytane
Przeczytana: 22 czerwca 2018

Kolejna część serii Pokusa, gdzie wreszcie doczekałam się historii Mii. Od zakończenia poprzedniej części czekałam żeby poznać jej historię Camdena, ponieważ czułam, że ich przeszłość sprawi, iż będzie się działo.

Mia, pracoholiczka, szefowa kuchni i odnosząca sukcesy kobieta, przed laty podjęła decyzje, które pozostawiły za sobą ślad. Od początku spotkanie z Camdenem po 10 latach jest dla niej stresujące i w głównie układa rożne możliwe scenariusze jak potoczyć tą pierwszą rozmowę po latach. Camden jest za to bohaterem, którego łatwo polubić od pierwszych stron książki. Przystojny, utalentowany, troskliwy i od początku wspierający. Od początku był wytrwały by pokazać jej, że mogą jeszcze wszystko odbudować oraz, że ich przeszłość nie ma wpływu na teraźniejszość.
Książka pokazuje, że czasami po prostu należy dorosnąć, żeby podjąć właściwe decyzje w swoim życiu.

Bebe | 2018-06-27
Przeczytana: 26 czerwca 2018

Długi czekałam na historię Mii. Czy było warto? Tak, ale jedynie przez wzgląd na poprzednie części. Niestety ta historia nie ma nic co mogłoby ją wyróżnić oprócz bohaterek wcześniejszych części. Fabuła bardzo przewidywalna, tak naprawdę domyśliłam się na początku książki co będzie dalej i nie pomyliłam się.
Książkę warto przeczytać by dopełnić historię wszystkich założycielek Pokusy.

tylkojego095 | 2018-07-16
Przeczytana: 12 lipca 2018

Miła, przyjemna i zabawna jak jej poprzedniczki:D
A do tego rewelacyjna okładka;D
Mogliby tylko dać kogoś kto z opisu pasowałby do wspaniałej Mii, ponieważ wątpię by Pani z okładki ktoś powiedział, że nie zmieści się na jakimś tam krześle przez swoje boskie kształty :)
Polecam!

olah211 | 2018-08-19
Na półkach: E-book, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 05 sierpnia 2018

Ostatnia część serii o losach Mii, ostatniej z teamu właścicielek Pokusy.Mia rozpoczyna współpracę ze swoim, jak się okazuje, byłym mężem. Odżywają stare uczucia.
Fajna historia, świetnie napisana. Podsumowująca całą serię. Przedstawione są dalsze losy głównych bohaterek.
Polecam!

melania1987 | 2018-06-23
Na półkach: Rok2018, Przeczytane
Przeczytana: 23 czerwca 2018

Szybko zleciał czas przy takiej przyjemnej książce

paulina2511 | 2018-05-28
Na półkach: 2018, Przeczytane