Korporacyjny As

2021-09-16
2018-02-28
2016-06-10
Gabriela Iwasyk

Och, jak to się milo czytało. Błyskotliwe dialogi, poczucie humoru, ciekawe wątki poboczne, idealnie dopasowani bohaterowie. Czulam chemię między Fioną i Nathanem. Bardzo ją polubiłam, okazała się dziewczyna z charakterem. Polecam!

Idealnie przeciętna

Idealnie przeciętna

Fiona została okłamana przez szefa i zdradzona przez chłopaka. Teraz musi zająć się upadającą firmą, którą otrzymała w spadku po śmierci ojca. "Fiona Win­slow. Pięk­ne imię, pięk­na ko­bie­ta, a na do­da­tek pre­zes Win­slow Wines.(...)Osza­ła­mia­ją­ca. Pod­nie­ca­ją­ca. Po­wa­la­ją­ca. Poza tym była by­stra. Cho­ler­nie by­stra.(...) Nie była ko­bie­tą, z którą można sobie po­gry­wać(...) Z ze­wnątrz wy­da­wa­ła się silna, ale wie­dzia­łem, że we­wnątrz jest zła­ma­na. De­li­kat­na. Kru­cha. Zra­nio­na."

Nathan to pewny siebie i bezczelny mężczyzna. Kobiety nigdy mu nie odmawialy. A jednak ona trzykrotnie powiedziała "nie" przez co stała się dla niego wyzwaniem - musiał ją poskromić i skosztować. "(...)ja nie an­ga­żu­ję się w związ­ki(...) Zbyt wiele kom­pli­ka­cji i ocze­ki­wań. Dla­te­go nigdy nie zo­sta­ję na noc po sek­sie. Robię swoje i wy­cho­dzę. Dodam też, że wcale się tego nie wsty­dzę."

Sprawy nabierają tempa gdy okazuje się, że tylko on jako Inwestor może zainwestować w jej firmę aby uchronić ją przed bankructwem. Nathan miał swój plan. Chciał zdobyć firmę i złamać opierającą się kobietę.
"Była je­dy­ną ko­bie­tą, o któ­rej nie po­tra­fi­łem prze­stać my­śleć od chwi­li, gdy ją zo­ba­czy­łem....Nigdy wcze­śniej żadna ko­bie­ta nie wzbu­dzi­ła we mnie ta­kich emo­cji. Dla­cze­go aku­rat ona? Co ta­kie­go miała w sobie Fiona Win­slow, że tak bar­dzo pra­gną­łem ją po­znać? Może cho­dzi­ło o to, że sta­no­wi­ła dla mnie wy­zwa­nie. W końcu po­wie­dzia­ła mi „nie”. Ale teraz staw­ka po­szła jesz­cze bar­dziej w górę, po­nie­waż mia­łem ocho­tę rów­nież na jej firmę.(...)
Kluczowa zasada
Nigdy nie po­zwól, żeby uczu­cia prze­szko­dzi­ły ci w po­dej­mo­wa­niu ra­cjo­nal­nych de­cy­zji biz­ne­so­wych. Uczu­cia i in­te­re­sy nie idą w parze."

Nathan to typowy kobieciarz a nawet jeszcze gorzej. Był pewnym siebie mężczyzną i nie oglądał się za siebie. To taki typ bohatera, którego bardzo nie lubię. Trzeba przyznać że autorka była konsekwenta w opisie zachowań bohaterów gdyż byli oni niezmienni niemal do samego końca książki. Jednak charakter i postępowanie Nathana mocno utrudniało mi odbiór całej historii, która napisana była dość prosto i mało emocjonalnie.

Fajna opowieść. Czytało mi się lekko i szybko, bo wciągnęła mnie ta książka. Polecam

Książka do poczytania wieczorem, koniecznie z butelką wina. Lekka, łatwo się ją czytało. Główna bohaterka bardzo przypadła mi do gustu, jej stosunek do Nathana był mega zabawny. Polecam jako relaks a nie literaturę wybitną.

Wiecie czasami potrzebuje takich książek, które nazywam "przecinkami", "przerywnikami" takie na odmóżdżenie 😀
Wczoraj właśnie potrzebowałam takiej książki na odmóżdżenie, nie zawsze chce się wieczorem czytać coś mocnego. 😁
Poprosiłam moje kochane dziewczynki o polecenie czegoś lekkiego,przyjemnego.
Z wielu propozycji wygrał "Korporacyjny As" . 📖📚📖
Książka na jeden wieczór, ot taki tam korporacyjny romansik, który każdego czytelnika zadowoli i spędzi człowiek czas w przyjemnościach 😁 📖📚📖 Nie żebyście pomyśleli, że nie podoba mi się, bo mi się spodobała.
Lekka, przyjemna książka na jeden wieczór. Nie zatruje głowy, nie zmąci psychiki tylko uprzymili wieczór a człowiek się przy niej zrelaksuje.
Jak ktoś piję wino to akurat do tej książki pasuje jak ulał lampka wina 🍷🍷 jak nie dwie , albo wódka z wodą 🥃 📖📚📖 Wciągnęła mnie, umiliła mi czas. Zadziorna Fiona i uparty Nathan sprawili, że było miło i jeszcze nie raz sięgnę po takie "pr

Poprosiłam moje kochane dziewczynki o polecenie czegoś lekkiego,przyjemnego.
Z wielu propozycji wygrał "Korporacyjny As" . 📖📚📖
Książka na jeden...

Fiona rzuca swoją prace i pragnie wszytko zacząć od nowa. Gdy na drinku z przyjaciółką poznaje przystojnego mężczyznę, zbywa go wiedząc ze jest kobieciarzem. Wpadają na siebie kilka razy przez co Fiona ponownie go zbywa. Jednak gdy dowiaduje się ze ma przejąć opadającą firmie po ojcu i potrzebuje inwestora, a okazuje się nim być mężczyzna, którego spławiła kilka razy wpada w poważne tarapaty. Nathan jest mega przystojny i wziął sobie na cel zaliczenie pięknej Fiony, jednak ich romans wymyka sie spod kontroli. Bardzo gorąco polecam !

Ogólny zarys, opis brzmi znajomo. Już gdzieś czytałam coś podobnego.
W każdym bądź razie książka fajna, dużo się dzieje. Jest miłość, wybuchowy charakter, duże pieniądze, seks i chęć władzy. Śmierć, zdrada, strata pracy i spadek jest początkowo straszną sytuacja która obraca bohaterkę w stronę jego...
Polecam.

Ogólny zarys, opis brzmi znajomo. Już gdzieś czytałam coś podobnego.
Polecam.

Szybko pochłonięta w jeden wieczór. Ogólnie w porządku.

Szybko pochłonięta w jeden wieczór. Ogólnie w porządku.

Kolejna książka autorki, która jest w sumie podobna. Niczym mnie nie zaskoczyło. Młoda ambitna dziewczyna, oraz bogaty facet, Casanova oczywiście. Mężczyzna znalazł cel, kiedy nagle się zakochuje i nie jest już takim dupkiem dla kobiet. Poznaje tą jedyną, która gra niedostępną potem ulega wdaje się z nim w romans. Myślałam, że tym razem po przeczytaniu będzie coś innego fajnego, nowa historia a nie w kółko ta sama. Nie jestem zadowolona, ale nie jestem też zawiedziona. Bo pomimo tego, że mam wrażenie, że czytam w kółko to samo to i tak przeczytałam ją szybko.

Sandi Lynn Korporacyjny As Zobacz więcej
Sandi Lynn Korporacyjny AS Zobacz więcej