Allegro - kampania grudzień kat. romans

Tajemniczy mężczyzna

Tłumaczenie: Anna Lisowska
Cykl: Mężczyzna marzeń (tom 1)
Wydawnictwo: Akurat
Mystery Man
karollllllla

Popijając drinki z przyjaciółkami w modnym klubie, Gwendolyn Kidd spotyka mężczyznę swoich marzeń. Zaprasza go do domu, spędzają razem noc, ale rano Tajemniczy Mężczyzna znika bez śladu – tylko po to, by kolejnej nocy znów pojawić się w jej sypialni. Gwen pozwala mu zostać, w nadziei, że przelotny romans zamieni się w coś poważniejszego. Mijają tygodnie i miesiące cudownych nocnych uniesień, a ona wciąż nawet nie zna jego imienia, nie wie, kim jest, ani nawet jak dostaje się w nocy do jej mieszkania.

W życiu dziewczyny zaczynają dziać się niepokojące rzeczy: Gwyn wpada w oko przystojnemu przywódcy bandy motocyklistów, zwraca też na siebie uwagę bezwzględnych gangsterów. Jakby tego było mało, zaczyna się nią interesować pewien czarujący policjant z Denver. Wtedy do akcji wkracza Tajemniczy Mężczyzna. Czy jednak odsiecz nie przybędzie za późno?

Pierwszy tom bestsellerowej serii, w której zagadki, tajemnice i niebezpieczne wydarzenia przeplatają się z miłosnymi uniesieniami i gorącą namiętnością.

źródło opisu: https://muza.com.pl

źródło okładki: https://muza.com.pl

Wioleta Sadowska | 2018-04-02
Przeczytana: 02 kwietnia 2018

"Nauczyłam się płynąć z nurtem, miałam nadzieję, że po drodze się nie utopię i tyle".

To książka mocno "hot". Taka, przy której lekturze pojawiają się wypieki na twarzy, najskrytsze pragnienia żądają urzeczywistnienia, a wyczuwalny męski testosteron oszałamia swoim ogromem. Dla czytelniczek szukających w literaturze chwilowego zapomnienia, pobudzenia zmysłów i rozbudzenia fantazji "Tajemniczy mężczyzna" to lektura idealna.

Gwendolyn Kidd, trzydziestoletnia redaktorka od półtora roku wpuszcza w nocy do swojego łóżka Tajemniczego Mężczyznę, który zaspokajając jej najskrytsze sekrety, znika nad ranem. Pewnego dnia jednak, za sprawą kłopotów przyrodniej siostry, bohaterka poznaje w świetle dziennym swojego dostawcę rozkoszy. Tymczasem, na horyzoncie pojawiają się także inni, ociekający testosteronem faceci, zainteresowani Gwen.

Już na samym początku tej książki zostałam zaskoczona faktem, iż główna bohaterka zna od dawna tytułowego Tajemniczego Mężczyznę. Tym samym autorka odeszła...

katala | 2018-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2018

Tej książce robi dobrze odrzucenie przed lekturą wszystkich racjonalnych myśli, przemyśleń i oczekiwań. Kiedy przyjmiemy, uwierzymy i przytakniemy 1,5 rocznemu nocnemu uprawianiu seksu bez zadania jednego pytania o to, kim jest ten demon seksu, który sprawia, że pytania schodzą na polan dalszy, to uwierzmy we wszystko. Nawet w to, że mamy kolejną bohaterkę, która niemal w jednej chwili, rozkochuje w sobie najprzystojniejszych mężczyzn jakich nosiła ziemia. Banda motocyklistów, policjanci, komandosi, żołnierze, bezwzględni gangsterzy oddają się we władanie bohaterki. Oczywiście, że nie mają szans w konfrontacji z coraz mniej tajemniczym TM choć bohaterka czyni próby sprawdzenia, czy aby jej towar jest najlepszy do dostępnych. W sumie przynajmniej na poziomie pocałunków, nie jest tak do końca przekonana, czy trafił jej się najlepszy egzemplarz, ale wybór jak można się domyślać i tak jest tylko jeden .
Można byłoby tak pisać i pisać, ale jako, że nie o to tylko chodzi, to powiem, że...

Kasia | 2018-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2018

Książkę Anna Karenina musiałam odłożyć a właściwie odesłać w ramach reklamacji bo zabrakło stron. Czekając na kompletny egzemplarz przeczytałam Tajemniczego mężczyznę i muszę przyznać, że był to miło spędzony czas w towarzystwie silnych mężczyzn i ciekawej kobiety.
Polecam ☺

WampirkaJustynka | 2018-11-06
Przeczytana: 05 listopada 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka przeciętna. Fakt czyta się dobrze ale nic tu specjalnego się nie dzieje. Najbardziej wkurzała mnie główna bohaterka. Ma 33 lata a zachowuje się jak rozhisteryzowana nastolatka. I jeszcze ta mnogość przystojniaków. Na dodatek zauroczeni naszą bohaterką. Jak dla mnie co za dużo to nie zdrowo. Jej zachowanie było strasznie dziecinne. Zwłaszcza względem panów. Niby wybrała jednego ale nie przeszkadzało jej to całować się z innymi. I jeszcze jej rozmowa z przyjaciółkami na temat orgazmów, które dał jej Hawk. Jak dla mnie żenująca scena. Jak ktoś chce niech nie oczekuje zbyt wiele po tej książce. To zwykłe czytadło typu harlequin.

Dziś chcę Was zachęcić do sięgnięcia po niezwykle intrygującą powieść autorstwa Kristen Ashley, która miała swoją premierę 31 stycznia. Zaintrygowana opisem wydawcy z ciekawością sięgnęłam po egzemplarz recenzencki, chociaż muszę przyznać, że miałam też pewne obawy. Zastanawiałam się, czy nie będzie to przypadkiem płytka i niewiele wnosząca historia, w której wybujała erotyka i seks wysunie się na plan pierwszy. Na szczęście moje obawy okazały się zupełnie bezpodstawne, a „Tajemniczy mężczyzna” okazał się powieścią niepozbawioną dobrego gustu i napisaną ze smakiem.

Gwen Kidd – trzydziestotrzyletnia pani redaktor od półtora roku pozostaje w dość nietypowym związku z tytułowym Tajemniczym Mężczyzną, który odwiedza ją nocą w jej domu, doprowadza do granic rozkoszy i znika nad ranem niczym dżin. Bohaterka chwilami sama już nie wie, czy te przygody to jawa, czy senne marzenia, tym bardziej, że dotąd nie wie nic o swoim osobliwym gościu, nie poznała nawet jego imienia. Od kiedy pewnego...

Aniutka90 | 2018-05-24
Przeczytana: 23 maja 2018

Co za wspaniałą książkę miałam od tak długiego czasu na półce! Zakochałam się na maxa w Hawku, uroczyście oświadczam że jest to mój numer jeden wśród mężów książkowych. Polecam gorąco ten romans na upalne dni. Wspaniała odskocznia od dnia codziennego.

Justyna | 2018-03-03
Przeczytana: 14 lutego 2018

Tajemniczy Mężczyzna to romans z bonusem drogie panie. W przeciwieństwie do innych tego typu powieści w tym erotyku nie ma jednego boskiego, nieziemsko zbudowanego przystojniaka. Tu jest ich trzech! Śruba – członek gangu motocyklowego. Mith Lawson – najprzystojniejszy policjant w Denver, albo w całej Ameryce. I nasz Tajemniczy Mężczyzna – jednym słowem supermen.

Wątek miłosny jest dość ciekawy, emanuje erotyzmem. Aczkolwiek same sceny łóżkowe opisane są dość nijako. Ale od początku. Gwyn poznaje swego idealnego mężczyznę w klubie, zaprasza go do siebie, a rano kochanek znika bez śladu. Niby nic nadzwyczajnego… ale uf Tajemniczy Mężczyzna pojawia się kolejnej nocy w jej sypialni. Przychodzi tylko nocą i tak przez półtora roku. A Gwyn nawet nie zna jego imienia, bo jakoś nie miała sposobności przez ten okres czasu zapytać go o taki (nie)istotny szczegół. Osobiście pomyślałam, że autorkę poniosła romantyczna fantazja. A co do wątku kryminalnego to już jest całkowita logistyczna...

vicky222 | 2018-01-30
Przeczytana: 28 stycznia 2018

Z okładki wyjawia się męska postać, która wydaje się tajemnicza i niedostępna. Treść książki Kristen Ashley była dla mnie niespodzianką, ale już po oprawie moje myśli były skierowane na erotyk. Tymczasem to miał być raczej romans z lekkim wątkiem kryminalnym, niestety autorka stworzyła dzieło dla czternastolatki z wybujałymi marzeniami.

PREMIERA 31 STYCZNIA 2018 r.

Wielkie brawa dla Ashley za to, że ma lekki styl, który pozwala pochłaniać książkę, pomimo jej treści. Do tego sam pomysł na fabułę miał duży potencjał. Szkoda, że pisarka nie przemyślała wszystkich wątków, nie pozbyła się niepotrzebnych opisów dnia codziennego oraz nie pokusiła się na porządną charakteryzację postaci.

Zacznijmy od bohaterów. W świecie wykreowanym przez Kristen Ashley nie ma ludzi przeciętnych. Każdy facet jest „twardzielem” – męskim, ale równocześnie z dobrym sercem, opiekuńczym, romantycznym, spełniającym marzenia, odważnym, meeeega przystojnym i oczywiście zabiegającym o względy Gwen.

Tytułowy...

iza122 | 2018-01-20
Przeczytana: 19 stycznia 2018

Każda kobieta, ma swój typ mężczyzny...ma także swoje wyobrażenie idealnego faceta, choć takich trudno spotkać. Gwen na takiego trafiła, ale czy jest w stanie utrzymać tę poranioną duszę?

Zaczęło się przypadkiem - bar, kilka drinków i upojna noc. Gwen nie znała imienia swojego tajemniczego kochanka, ale pozwalała mu przez półtora roku zaspokajać swoje łóżkowe potrzeby. Seksualny romans trwałby zapewne dalej, gdyby nie problemy siostry Gwen i to poważne. Przez mafijne porachunki młodszej siostry, Gwen zostaje ostrzelana, porwana...grozi jej niebezpieczeństwo.
Jednak kobieta ma ochroniarzy. Szef motocyklowej bandy zainteresował się nią, policjant, prowadzący sprawę także jest pod urokiem kobiety, ale zostaje jeszcze tajemniczy kochanek, który wychodzi z ukrycia...
Czy Gwen będzie w końcu bezpieczna? Czy zazna szczęścia w miłości? Czy poranione dusze połączą wszystkie swoje kawałki?

Powiem tak...czytając opis wydawcy spodziewałam się zwyczajnego erotyka...jednak okazało się, że nie...

Alexandra | 2018-02-22

Gwen to młoda i dość szalona kobieta. Po swoim nie zbyt udanym małżeństwie postanowiła trochę się rozerwać i tak poznała w barze pewnego mężczyznę, który teraz co jakiś czas odwiedza ją w nocy, aby dać jej trochę przyjemności. Gwen nigdy nie wie, jak wchodzi on do jej domu, zawsze pojawia się niespodziewanie i równie niespodziewanie znika. Odwiedza ją tylko w nocy, tak więc kobieta nie widziała go w świetle dziennym. Nic o nim nie wie, nie zna nawet jego imienia, więc nazwała go Tajemniczym mężczyzną.

Za sprawą siostry jej życie staje na głowie, groźby, podpalenia czy gang motocyklistów pod jej domem to teraz dla niej chleb powszedni. Jednak miało to także przyjemne skutki, gdyż jej Tajemniczy mężczyzna pojawił się u niej za dnia i twierdzi, że wie o niej wszystko i chcę ją chronić. Do tej pory Gwen była sama, teraz w jej otoczeniu pojawiło się aż trzech nieprzyzwoicie przystojnych mężczyzn, którzy nie kryją się ze swoimi uczuciami do niej.
Jak potoczą się losy Gwen, gdy jej życie...