Różne odmiany jakości i ich praktyczne wykorzystanie

Wydawnictwo: Placet
inne
LubimyCzytać

Najbardziej ogólnie JAKOŚĆ to stopień spełniania stawianych wymagań. Mamy z nią do czynienia wszędzie wokół. Jakość życia, produktu, usługi musimy jakoś ją wyrazić, ocenić by móc dążyć do jej poprawy W tej monografii rozpatruje się szczegółowo pięć podstawowych kamieni milowych rozwoju wiedzy o jakości, którymi są: 1. KWALITOLOGIA system porządkowania informacji o jakości 2. WARTOŚCIOWANIE...

1. KWALITOLOGIA system porządkowania informacji o jakości
2. WARTOŚCIOWANIE ilościowe wyrażanie poziomów jakości
3. INŻYNIERIA JAKOŚCI metodologia obliczania jakości optymalnej
4. JAKOŚĆ ŻYCIA jej odmiany i propozycje poprawy
5. PRZEMIANY JAKOŚCIOWE w naszych organizmach i otaczającej przyrodzie

Razem poznanie tych 5. obszarów pozwala i stwarza możliwości dążenia do ciągłej poprawy jakości, a to powinni mieć na uwadze specjaliści wszelkich zawodów stykających się na co dzień z zagadnieniami jakości oraz działacze społeczni i polityczni zaangażowani we wzmocnienie gospodarki i poprawę bytu społeczeństwa.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!