Escape room. Pościg za Agentem 9

Zielona Sowa
2024-01-01
2024-01-01
Magdalena Gołdanowska
szpieg gra ksiązkowa zagadki łamigłówki literatura dziecięca gamebook escape room

Okładka książki Christmas Playboy Sloane Howell, Alex Wolf
Christmas Playboy Sloane Howell, Alex...

📚 Czy kiedykolwiek marzyliście o tym, by przekroczyć próg zwykłej lektury i wyruszyć w interaktywną podróż pełną tajemnic? Jeżeli tak to mamy dla Was ciekawą propozycję "Escape Room: Pościg za Agentem 9" to nowość od @wydawnictwo_zielona_sowa To nie tylko książka - to wyzwanie dla Waszych umysłów, labirynt zagadek i test spostrzegawczości! 🚀✨

🕵️‍♂️🔍 "Escape Room: Pościg za Agentem 9" to fascynująca gra książkowa, w której stajemy się szpiegiem grupy specjalnej ALFA, próbującym ocalić najwspanialsze budowle świata przed tytułowym agentem! 🏰🕌🚉🧨

🌟 Wspólnie z bohaterem przemierzamy świat, doświadczając dynamicznych zwrotów akcji i uczestniczymy w przygodzie życia! Ilustracje są jak dodatkowy skarb, wzbogacając całą przygodę! 🎨
📜🔑 Instrukcja na wstępie to karta przetrwania w świecie szpiegowskich tajemnic. Dostajemy dekodery, które pomogą nam odkryć łamigłówki wymagające matematycznej precyzji i logicznej zręczności! 🌐🧮 Książka staje się interaktywną areną, gdzie tylko jedna poprawna odpowiedź otwiera drzwi do kolejnych fascynujących etapów. To trochę jak w grze paragrafowej tyle, że tutaj mamy na każdej stronie zagadki/łamigówki do rozwiązania.

My już od pierwszych stron zostaliśmy pochłonięci w ten wir szpiegowskich przygód! 🕵️‍♀️🌐 Ale ostrzegamy: te zagadki są tak wciągające, że polecamy zaczynać je rozwiązywać przed 23:00 - bo kto wie, czy Agent 9 nie zacznie włamywać się do naszych snów! 😅🌙
👦👧 Idealna dla dzieci od 10 lat (ale i dorosły będzie się tu świetnie bawił) która rozwija umiejętności matematyczne, logiczne myślenie oraz zdolności kodowania! 🤯

🕵️‍♂️🔍 "Escape Room: Pościg za...

Za egzemplarz książki do recenzji w ramach współpracy barterowej dziękuję bardzo wydawnictwu.

Na wstępie mamy całą instrukcję jak czytać książkę. Dostajemy pomocnicze dekodery do czekających na nas łamigłówek, które napotykamy na każdym kroku i które będą wymagać też umiejętności matematycznych i logicznych. Książka jest nie tylko świetną rozrywką ze względu na poznawanie historii i próbę powstrzymania zbuntowanego agenta, ale również dzięki świetnym łamigłówkom. Tylko jedna odpowiedź jest poprawna, a jej odgadniecie prowadzi nas do kolejnych kroków.

Mnie osobiście ta książka zachwyciła i jestem jej w stanie wybaczyć nawet błąd w druku w 75 paragrafie, gdzie są dwie jednakowe odpowiedzi. Zabawa była świetna i zdecydowanie może być genialną rozrywką dla dzieci, które spędzą czas pożytecznie dodatkowo zdobywając nową wiedzę i umiejętności kodowania i rozkodowywania wiadomości, co może być świetnym pomysłem na zabawę z kolegami i koleżankami. Jest to bardzo wartościowa pozycja i cieszy mnie ogromnie, że coraz więcej takich książek powstaje. Będzie idealna dla dzieci już od 10 lat.

Ogromnie polecam Wam tą książkę

Przychodzę do Was z drugą książką z serii Escape Room. "Pościg za agentem 9" to kolejna brawurowa historia, w której musimy rozwiązać wiele ciekawych zagadek. Od matematycznych, po labirynty. Odczytywanie zaszyfrowanych wiadomości będzie wymagało wysiłku i skupienia.

Ksiazki z serii Escape Room zdobyły nasze serca. Tak naprawdę konieczna jest przerwa pomiędzy zapoznaniem się z kolejnym tytułem, gdyż wkradła się nam lekka powtarzalność w dążeniu do celu, w porównaniu z pierwszą książką. Jednakże pościg również zapewnił nam mnóstwo frajdy i uśmiechu. Bardzo spasowalo mi współdziałanie z córką i będziemy niecierpliwie wypatrywać kolejnych podobnych tytułów.

Jeśli chcecie miło spędzić czas z młodszym dzieckiem, lub zapewnić trening dla umysłu nastolatką, koniecznie sięgnijcie po "Pościg za agentem 9". Wiele zabawy i radości gwarantowane!

"Escape Room. Pościg za Agentem 9" to gra książkowa, w której wcielamy się w szpiega grupy specjalnej ALFA. Naszą misją jest ocalenie najsłynniejszych budowli świata przed żądnym chaosu i zniszczenia Agentem 9 😁

Coś czuję, że bardzo polubię się z tym cyklem gier książkowych. Kolejna przygoda była równie porywająca, co misja Sherlocka. Z przyjemnością rozwiązywałam kolejne łamigłówki pchające fabułę do przodu 😊

Zagadki są zróżnicowane i dopasowane do tematyki książki. Przetestowane zostają tu umiejętności kojarzenia faktów, spostrzegawczości, sokoli wzrok oraz logiczne myślenie. Wśród tak wielu typów wyzwań zdecydowanie każdy czytelnik znajdzie coś ciekawego 😊 Podobnie jak poprzednio, poziom trudności jest zróżnicowany i będzie stanowił lekkie, acz satysfakcjonujące wyzwanie dla młodszych czytelników i relaksujący trening umysłu dla starszych 😊

Fabuła łączy w sobie pasjonującą wyprawę po świecie z dynamicznymi zwrotami akcji i scenami rodem z najlepszych filmów akcji. Dla fanów tego typu klimatów jest to wspaniała propozycja 🥰

Ilustracje dopełniają całość niczym wisienka na torcie 🙂

Polecam serdecznie małym i dużym pretendentom do miana superszpiega 😁

• Recenzowane
  • Samodzielne