Zbiór porad doskonalących nasze życie

Wydawnictwo: Mado
poradniki
youstyna

Zbiór porad doskonalących nasze życie to poradnik poznawania i ulepszania siebie (samodoskonalenia), bliskich, wychowanków oraz różnych potrzeb (na przykład poprawy warunków bytowych, podnoszenia kwalifikacji, zgłębiania wiedzy). Z porad zawartych w książce można korzystać indywidualnie lub zbiorowo, na przykład w gronie rodziny. Aby uzyskać pożądany efekt, należy odnotowywać wynik porad w różnym czasie i śledzić korzystne lub niekorzystne zmiany poziomu jakości danego obszaru naszego życia.