Samorządowa instytucja kultury

Wydawnictwo: Ridero
popularnonaukowa
LubimyCzytać

Książka odpowiada na bardzo konkretne i praktyczne pytania dotyczące prowadzenia działalności kulturalnej w formie instytucji kultury. Lektura obowiązkowa dla dyrektorów domów, ośrodków i centrów kultury, ale również dla urzędników odpowiedzialnych za nadzór nad instytucjami kultury i realizację lokalnych polityk kulturalnych. Książka powstała bez udziału pieniędzy publicznych a w jej wydanie nie była zaangażowana żadna instytucja ani organizacja.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!