Cyberwojna. Metody działania hakerów

Okładka książki Cyberwojna. Metody działania hakerów Dawid Farbaniec
Okładka książki Cyberwojna. Metody działania hakerów
Dawid Farbaniec Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Helion
2018-04-03
2018-04-03

RealVxEr (18.04.2022) napisał: „Gniot jakich mało, autor nigdy nie był na żadnej konferencji security w Polsce czy w USA, nigdy nie stworzył żadnego narzędzia do security, książka w połowie jest o assemblerze, wygląda jak zlepek treści z internetu wrzuconych do translatora... Unikać, strata pieniędzy!”

Odpowiedź: „Książka jest w połowie o Asemblerze. A jaki inny język przychodzi Ci do głowy, jeśli chodzi o audyt plików binarnych czy analizę/tworzenie malware? Jaki język widzisz w narzędziu IDA czy Ghidra? PHP?
Nie stworzył narzędzia do security? Poczytaj sobie może co to są umowy NDA o zachowaniu poufności. Nie każdy wrzuca wszystko co stworzył w internet.”

Odpowiedź: „Książka jest w połowie o Asemblerze. A jaki inny język...

I jeszcze raz czołgiem po hejterze. 💥💀🦠

I jeszcze raz czołgiem po hejterze. 💥💀🦠

Pokaż mimo tovideo - opinia

Pakey napisał: "Strata czasu i pieniędzy na bajki wyssane z palca niepoparte żadnym CVE."

Popieram autora. Szczególnie jego ostatnią aktywność.

Pozdrawiam, CVE-2021-40444

Popieram autora. Szczególnie jego ostatnią aktywność.

Pozdrawiam, CVE-2021-40444

Siedzę po forach hakerskich i trochę wiem o cybersecurity, śledzę zaufaną trzecią stronę, briana krebsa, ale to co jest w tej książce to jakieś bzdury dla naiwnych ludzi, którzy myślą, że haker siedzi w bluzie i poluje na niego CBA...

W tej książce znajdziesz jedynie bzdury i wymysły autora nie mające nic wspólnego z prawdziwymi wydarzeniami w sferze bezpieczeństwa cyber na świecie. Straciłam tylko niepotrzebnie czas... A jak ktoś sprawdzi kim jest autor to może się zdziwić https://www.bitchute.com/video/6FCgBvrKSB5s/

Chciałem jeszcze zhejtować dwa artykuły autora!
Oto inne gnioty autora:

Chciałem jeszcze zhejtować dwa artykuły autora!
Oto inne gnioty autora:

Pokaż mimo tovideo - opinia

Hatery 😆 https://www.youtube.com/watch?v=fLAY4_nQLss

Hatery 😆 https://www.youtube.com/watch?v=fLAY4_nQLss

Bo fantazja jest od tego, żeby bawić się na całego. Widziałeś co jest pod domeną ethical.blue? A ja znam kogoś kto widział i powiedział mi to i owo. :)

Ta książka to jedna wielka pomyłka, chyba jedynie wielka fantazja o hakerach, którzy włamują się do NASA używając assemblera - beka z autora.

• Informatyka
  • Nie_mam