Botnet. Sieć komputerów zombie

2021-06-15
2021-06-15
41 min.
botnet hakerzy hacking

Pakey (07.05.2022) napisał: „Autor tak się dorobił na swoim ehem hakerstwie, że jego domena haker.info z okładki jest na dzierżawę na aftermarket za 50 PLN.”

Pudło! Zmiana nazwy witryny z haker[.]info na ethical[.]blue jest prawdopodobnie związana z inną postawą moralną autora. Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada. Nie udało Ci się zadrwić, Pakey.

CowboyBepob napisał:
"Siedzę po forach hakerskich (hakermania.pun.pl) i trochę wiem o cybersecurity, śledzę zaufaną trzecią stronę, briana kebsa (🌯),ale to co jest w tej książce to jakieś bzdury dla naiwnych ludzi, którzy myślą, że haker siedzi w bluzie i poluje na niego CBA..."

Akurat Zaufana Trzecia Strona linkowała do tekstów Dawida 🙂

zaufanatrzeciastrona[.]pl/post/weekendowa-lektura-odcinek-484-2022-09-11-bierzcie-i-czytajcie/
Część bardziej techniczna
2. Reguły obronne YARA do klasyfikacji i identyfikacji złośliwego oprogramowania (Dawid F.)
sekurak[.]pl/reguly-obronne-yara-do-klasyfikacji-i-identyfikacji-zlosliwego-oprogramowania/

Nawet Pan Adam mu podobno na e-mail odpisał. 🙃

CowboyBepob napisał:

Akurat Zaufana Trzecia Strona linkowała do tekstów Dawida...

Szkoda pieniędzy. Za to jego pozaksiązkowe aktywności są nawet zabawne https://www.bitchute.com/video/TWeIkYawJ5x9/

Chciałem jeszcze zhejtować dwa artykuły autora!
Oto inne gnioty autora:

Chciałem jeszcze zhejtować dwa artykuły autora!
Oto inne gnioty autora:

Książka za darmo w łatwy i przyjemny sposób tłumaczy czym jest sieć komputerów zombie (tzw. botnet). 👋🏻

Książka jest tylko w wersji elektronicznej. Szkoda nie mogę zrobić z niej gniota (pognieść). Chyba, że ją wydrukuję, ale to może być nielegalne.

Hatery 😆 https://www.youtube.com/watch?v=fLAY4_nQLss

Hatery 😆 https://www.youtube.com/watch?v=fLAY4_nQLss

Pokaż mimo tovideo - opinia

Siedzę trochę po forach hakerskich, 4chan itp. ale takich bzdur to nawet w gwiezdnych wojnach nie widziałem, czysta fantazja autora, któremu chyba się marzy, żeby być assemblerowym jamesem bondem i hakować cały świat, a potem się obudził...

Spokojnie nikt z tego nie będzie strzelał. xD

Spokojnie nikt z tego nie będzie strzelał. xD