Hush

Cykl: Czarny lotos (tom 3)
Wydawnictwo: NieZwykłe
Hush
hypesyll

Życie nauczyło mnie, że nie da się uciec od przeszłości. Cokolwiek byś nie zrobił, ona podąża za tobą niczym upiór – nęka cię – nie pozwala o sobie zapomnieć

źródło opisu: https://www.empik.com/hush-blair-e-k,p1221821915,ksiazka-p

źródło okładki: https://www.empik.com/hush-blair-e-k,p1221821915,ksiazka-p

Marika | 2016-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2016

W ostatniej części nie brakuje emocji, które towarzyszyły przy czytaniu poprzednich tomów. Elizabeth i Declan… to po prostu dwie złamane, zniszczone dusze. I nawet nie mają chwili spokoju, kiedy myślą, że już zacznie się układać, to BANG! Znowu coś się dzieje. Los ich naprawdę nie szczędzi. I w tej części też się tyle dzieje i tyle rzeczy się dowiadują, że ciężko jakoś to wszystko skomentować…
Wiem tylko tyle, że ta seria była na tyle mocna, mroczna i emocjonalna, że w tej chwili zadowoli mnie jakiś prosty romans.
A co do zakończenia, samej końcówki… to powiem szczerze, że to chyba najgorsze jakie ostatnio czytałam. Kiedy przeczytałam zakończenie ostatniego rozdziału, to po prostu oszalałam i byłam gotowa rzucić laptopem o ścianę. Ale po epilogu… no nie. Nie lubię takich rzeczy. To było po prostu takie… głupie. Cała seria mroczna i bolesna, a zakończenie... no taka bajka. Nie, nie pasuje mi to kompletnie. Już wolałabym to zakończenie bez epilogu.

rinos | 2016-05-01
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 01 maja 2016

Pierwsza część tej serii do pewnego momentu średnia, ale potem było znacznie lepiej. Druga część tylko dobra. Trzeci tom to totalna porażka. Do połowy się nudziłam, potem coś zaczęło się dziać, ale końcówka mega przekombinowana, p.....rzona w negatywnym tego słowa znaczeniu. No naprawdę, epilog i gąsienice ?

Ogólnie nie za bardzo przypadła mi do gustu ta seria. Szkoda mi było Bennetta - dobry chłop był. Rozumiem, że przeszłość Elizabeth ukształtowała jej osobowość, ale to nie dało jej prawa, by stawiać swoje "widzi mi się" na pierwszym miejscu, przy okazji niszcząc życie kilku uczciwym, niewinnym osobom.

MartuS1_ | 2019-03-18
Na półkach: Ulubione, Przeczytane