15 Days With You

Wydawnictwo: wattpad.com
angielski
BlackDynamite

"15 days." She said while directly looking at my eyes. I've never seen those cerulean orbs stare at me in this intensity before. Usually, they were full of... admiration. "What?" "Date me for 15 days. After that I'll be completely out of your life." Now her irritable, annoying face showed a smug expression; like she was challenging me or something. But me being myself, of course I just...

"15 days."

"What?"

"Date me for 15 days. After that I'll be completely out of your life." Now her irritable, annoying face showed a smug expression; like she was challenging me or something. But me being myself, of course I just couldn't back down from a challenge.

Challenge accepted!

Little did I know that those 15 days would be the days that I will never forget; not in this lifetime.

źródło opisu: https://www.wattpad.com/story/31474683-15-days-with-you-girlxgirl

źródło okładki: https://www.wattpad.com/story/31474683-15-days-with-you-girlxgirl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!