Przytulajka

Okładka książki A miało być tak pięknie! Katarzyna Kalicińska, Małgorzata Kalicińska
A miało być ta... Katarzyna Kalicińsk...
Okładka książki Irena Basia Grabowska, Małgorzata Kalicińska
Irena Basia Grabowska, Ma...

Bardzo mi się podobały opowiadania, niektóre trochę przesłodzone, a niektóre prawdziwe do bólu. Polecam.

Fantastyczny zbiór opowiadań. Choć zawiera także smutne opowiadania z których jasno wynika jak niedobrze ludzie myślą "o" i - co gorsza - jak traktują naszych "braci mniejszych".
Niektórzy to Ci co to uważają się dobrych lub głęboko wierzących w dobro Boga., nie przekładając tego na życie. Dla "nieludzi" mają serca twarde jak głaz i postępowanie głęboko naganne. (Opowiadanie o świętach w czasie których człowiek postrzela psa włoczykija, spłakałam się bo co innego mogłam. Czy inne inspirowane historią z II wojny światowej)
Jednak gros opowiadań mówi o tym, jak bardzo dobrze zwierzęta potrafią na nas wpływać - jeśli tylko im to umożliwimy i nagrodzimy je za to tak, jak tego potrzebują. TAK JAK ONE TEGO POTRZEBUJĄ.
Takie ksiazki są potrzebne. Martwi mnie tylko to, że ktoś, kto nie lubi zwierząt, po prostu po takie, nie sięgnie. Ale ważne jest by podsuwano i czytano je dzieciom. Bo czym skorupka za młodu...itd. Ważne by było wiadomo - nie kochasz - to trudno, masz prawo - ale nigdy nie krzywdź, bo do tego prawa nie masz !!

Książkę czyta się szybko. Jest złożona z 13 opowiadań. Historie są związane z psami, kotami i nie tylko, znajdziemy tam również opowieści o koniach i jeżach. Wszystkie historie są cudowne i nawet serce z lodu rozmrażają.

Bardzo dobra, ciepła i "pluszowa" książka. Taka komfortowa.

Bardzo dobra, ciepła i "pluszowa" książka. Taka komfortowa.

Książka jest o naszych czworonożnych przyjacielach,kotach,psach,koniach....Czy zwierzątko jest naszym najlepszym przyjacielem,czy rozumie nas lepiej?Czy wie kiedy się źle czujemy uważam że tak.

"Przytulajka" to zbiór trzynastu opowiadań pełnych nadziei, ciepła i miłości, w których głowni bohaterowie to psy, koty i inne czworonożne stworzenia. Myślę, że właśnie dzięki zwierzętom dostrzegamy to czego w codziennej gonitwie nam umyka. Tak więc przygotujecie kubek ciepłego napoju: kawy, herbaty lub kakao i zapraszam Was w historie pełne futerka.

Zbiór opowiadań, którymi bohaterami są nasi czworonożni przyjaciele. Niektórzy z nas kochają ich bardziej inni mniej, ale powinniśmy pamiętać że oni też mają uczucia. Nie kochają nas za pieniądze czy wykształcenie, ich miłość jest bezinteresowna. Kochają nas za to że jesteśmy i my też powinniśmy ich obdarzyć miłością. Ale przede wszystkim nie powinniśmy ich krzywdzić.
Opowiadania autorek tworzą niesamowity klimat, przy niektórych można się wzruszyć. Można tutaj znaleźć miłość i wierność , ale również strach, ból i cierpienie.
Zachęcam wszystkich miłośników zwierzaków do zapoznania się tą książką, a tych mniej lubiących zachęcam jeszcze bardziej, by poznać wzruszające historie malutkich pupili.

Pamiętajcie zwierzaki kochamy ❤️❤️❤️

Miła lektura na jesienne wieczory

Miła lektura na jesienne wieczory

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Idealna książka dla miłośników zwierząt. Każde opowiadanie to wzruszająca opowieść o czworonoznych istotach. Powiem, że nie raz się wzruszyłam i myślę, że żaden czytelnik tego tomiku nie będzie obojętny bo opowiadania chwytają za serce.

Lekka przyjemna lektura

Lekka przyjemna lektura