Mela i Kuba: Dają radę

Wydawnictwo: Jaguar
Brazeneye

Drugi tom perypetii sympatycznego rodzeństwa, czyli tytułowych Kuby i Meli. Rodzice mało co rozumieją – to już wiemy. Posiadanie starszego brata/młodszej siostry (niepotrzebne skreślić) bywa uciążliwe. Ale każdy kolejny dzień to nowa przygoda i nawet jeśli czasem się ze sobą nie zgadzamy i kłócimy, to przecież i tak się kochamy. Pełna humoru i nie pozbawiona ironii książka o codziennym życiu i przygodach pewnej polskiej rodziny z obrazkami znanego satyryka, Henryka Sawki. Lektura nie tylko dla dzieci! Rekomendujemy również dorosłym, pod warunkiem, że potrafią zachować dystans do samych siebie.

źródło opisu: Wydawnictwo Jaguar, 2012

źródło okładki: Wydawnictwo Jaguar

Folkowa | 2015-05-10

Ponadczasowa świetna proza urozmaicona przezabawnymi rysunkami. Nie tylko dla dzieci.

Milka | 2013-08-14

Liczba gwiazdek, to opinia moich córek. Czytałam razem z nimi. Zabawne opowieści chłopca i dziewczynki. Tak oczywiste, realne. Świetna lektura dla małych i dużych. Brawo Panie Orłoś!