Pies i Ty

Psychoskok
2017-10-03
2017-10-03
9788381191074
Pies i Ty poradnik ebook o psach psy

Takie sobie.
To własciwie broszurka, a nie książka. Autorka opisuje jakim jest wspaniałym opiekunem psa oraz daje, bardzo ogólne, rady jak zostać takim wspaniałym opiekunem jak ona sama.
Ale faktycznych, praktycznych informacji własciwie w tej książce nie ma -same ogólniki.

To znaczy jak ktoś ma psa, i wie już to wszystko o czym pisze autorka, z własnej praktyki z psem czy z innych, lepszych, książek- to nie znajdzie w książce nic ciekawego ani odkrywczego. Raczej oczywistości.

Jak ktoś nie ma psa ani żadnej wiedzy jak postępować z psem - to książka nie da mu żadnych narzędzi, ani praktycznych rozwiązań, które mógłby faktycznie wykorzystać.

Takie sobie.

Książka, która doskonale przedstawia rolę czworonożnych przyjaciół w naszym życiu. Wybór, a następnie wychowanie psa nie jest łatwym zadaniem, na życie z nim w zgodzie składa się wiele czynników, skrupulatne wychowanie oraz oczywiście brak zaniedbania. Autorka podaje nam gotowy spis pożądanych cech, które nasz pupil powinien posiadać. Jolanta Tochowicz-Ertman porusza temat bezdomności psów, sposoby walki z tym zjawiskiem, oraz przede wszystkim wyraźnie pokazuje jaka odpowiedzialność spoczywa na naszych barkach, kiedy podejmujemy decyzję zakupu, adopcji nowego członka naszej rodziny. Serdecznie polecam każdemu, kto ma, lub planuje nabyć psa.

• Psy
  • Kynologia