Anka. Inne oblicze szczęścia

Wydawnictwo: Edipresse
literatura polska
literatura piękna
Ag2S

Anka, inne oblicze szczęścia to pierwsza część historii o czterdziestoletniej Ani, która nieustająco poszukuje spełnienia, miłości i akceptacji. Mimo pozornego szczęścia jej życiem targają niespełnione marzenia, z których największym jest to o wielkiej miłości, dobrej pracy i radosnym domu. Tymczasem musi zmierzyć się z toksyczną szefową, wypalonym małżeństwem i synem nieudacznikiem. Czy...

Czy odnajdzie szczęście w sobie, czy pokocha i zaakceptuje siebie? Czy znajdzie miłość w Internecie i dokąd zaprowadzi ją nowa znajomość?

Anka to jedna z twoich przyjaciółek, która zwierzy ci się z najskrytszych pragnień.

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

liaguszka | 2019-07-03
Na półkach: Przeczytane, 2019
Przeczytana: 10 czerwca 2019

I na tym koniec, kolejne tomy sobie odpuszczę. Nie wciągnęła mnie.

magika78 | 2019-03-30
Na półkach: Przeczytane, Ebook
Przeczytana: 30 marca 2019

Fajna książka. Bardzo lubię styl pisania autorki. Z przyjemnością sięgnę po kolejne.

Asia | 2018-09-28
Przeczytana: czerwiec 2018

Czyta się szybko i przyjemnie. Miła lektura do relaksu i pośmiania się.

magdalena | 2018-01-27
Przeczytana: 27 stycznia 2018

Lubię Annę Majewską-Brown i jej książki, ta jednak jest po prostu bardzo przeciętna. Gdybym nie znała możliwości autorki, pomyślałabym,że napisała to jakaś znudzona niczym tytułowa Anka kura domowa, która lubi czytać babskie książki i uważa,że ma talent, bo kiedyś z polskiego dostała 4.
Postaci są szalenie jednowymiarowi, nie da się ich polubić, nie rozumiem motywacji ich postępowania,a sama historia - 40 latka i jej znudzenie życiem, też brzmi za znajomo. Śmiało można sobie darować.

asia_35 | 2018-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2018

Lekka i przyjemna opowieść o czterdziestoletniej Ance,walczącej o ciekawsze życie,mając w domu niezbyt udanego męża i syna.Polecam!!

Pokrecona | 2018-01-21
Przeczytana: 07 stycznia 2018

Nasza bohaterka Anka jest już po 40, a jej małżeństwo jakby nie istniało. Taka cisza oraz pustka są właśnie symptomami małżeńskiego wypalenia.
Tak też czuje się Anka, wypalona życiem.
Każdego dnia zmaga się z nieinteresującym się nią mężem, synem nieudacznikiem, który siedzi tylko w swoim pokoju, chociaż już dawno powinien iść do pracy, oraz toksyczną szefową.

Z boku jej życie wygląda na idealnie. Oboje z mężem pracują, są zdrowi, uśmiechają się do sąsiadów i przechodniów. Mają syna zdrowego, może mało zaradnego, ale najważniejsze, że żyją wszyscy zgodnie.
Co faktycznie dzieje się za drzwiami ich mieszkania, wiedzą sami zainteresowani. Na pewno nie wygląda to jak szczęśliwa rodzina. Każdy zamknięty w swoim pokoju ze swoimi myślami.

Nasza bohaterka czuje się samotna i bardzo często targają nią niespełnione marzenia o miłości, takiej prawdziwej i spełnionej, o radosnym, rodzinnym domu i o ciekawej, dające satysfakcję pracy. Czy uda jej się odnaleźć szczęście?

Gdy Anka spotyka...

Iwona | 2018-01-17
Przeczytana: 07 stycznia 2018

Anka ma 40 lat, jednak od dłuższego czasu czuje, że czegoś brakuje w jej życiu. Obserwatorowi mogłoby się wydawać, że ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia – wspaniałego męża, syna i pracę. Jednak to tylko pozory. Tak naprawdę uczucie łączącą ją i męża dawno się wypaliło, ma na utrzymaniu syna, który nijak nie chce dorosnąć i woli zadawać się ze znajomymi spod bloku, a jakby tego było mało, szefowa potrafi zgotować jej piekło w pracy. Czy Ance uda się odnaleźć szczęście?

Nina Majewska-Brown to polska autorka, która przez wiele lat pracowała w wydawnictwach. Obecnie prowadzi dom, a także pisze książki. Do tej pory wydano 6 książek jej autorstwa. „Anka. Inne oblicze szczęścia” otwiera kolejną serię powieści obyczajowych.

Swego czasu przeczytałam wiele pozytywnych opinii o serii książek o Ninie Braun. Skuszona tymi pochwałami sięgnęłam po pierwszy tom najnowszego cyklu autorki – „Anka. Inne oblicze szczęścia”. Oprawa graficzna i opis zapowiadały naprawdę interesującą lekturę,...

Gąska | 2018-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2018

Anna jest zwykłą kobietą jak każda z nas. Ma męża, syna i pracę. Niestety nie jest szczęśliwa. W jej związek wkradła się rutyna. Partner, którego niegdyś kochała, dziś irytuje ją jak nikt inny. Jej jedynak całe dni spędza, wisząc na komputerze, nie kwapiąc się do podjęcia dalszej nauki czy też pracy, o obowiązkach domowych nie wspominając. Szefowa wyraźnie uprzykrza jej życie, jasno dając jej do zrozumienia, gdzie jest jej miejsce. Do tego wszystkiego dochodzą zbędne kilogramy, których z roku na rok robi się coraz więcej, Czy kobieta zdoła zmienić coś w swoim życiu?

Z Niną Majewską-Brown znam się już z innych jej pozycji. Dlatego wiedziałam w ciemno, że „Anka” przypadnie mi do gustu. Autorka tworzy długie opisy, ale nie męczą mnie one, tak jak ma to miejsce w przypadku niektórych pisarzy, wręcz przeciwnie jej styl oraz dyskretnie wkomponowane w fabułę poczucie humoru, sprawiają, że chcę czytać, wszystko co wyjdzie spod jej pióra.

Życie rodziny Anny, poznajemy również z...

Gojka | 2018-01-15
Przeczytana: 15 stycznia 2018

"Anka - inne oblicze szczęścia" to cz.1 nowej powieści Niny Majewskiej-Brown.
Anka to czterdziestoletnia kobieta,"(...) która nieustająco poszukuje spełnienia, miłości i akceptacji. Mimo pozornego szczęścia jej życiem targają niespełnione marzenia, z których największym jest to o wielkiej miłości, dobrej pracy i radosnym domu. Tymczasem musi zmierzyć się z toksyczną szefową, wypalonym małżeństwem i synem nieudacznikiem (...)", "życiowa" historia. POLECAM
Czekam na dalsze losy Anki

Mino | 2018-01-15
Na półkach: Przeczytane, 2018
Przeczytana: 15 stycznia 2018

Niestety rozczarowała mnie ta książka. Sięgnęłam po nią ze względu na autorkę i bardzo fajny cykl z Niną w roli głównie. Gdybym miała powiedzieć coś, o czym właściwie jest ta książka, to trudno byłoby mi odpowiedzieć.