Anka. Inne oblicze szczęścia

Nina Majewska-Brown Cykl: Anka (tom 1) literatura piękna 352 str.
Edipresse
literatura piękna
literatura polska

Edipresse
literatura piękna
literatura polska

Kup książkę

Na początku książka byla nudna. Pózniej zaczęło się więcej akcji. Jednak książka przedstawia obraz jak nie powinno wygladać małżeństwo po 20 latach.

Nie wciągnęła mnie jakoś bardzo. Na samym początku odpuściłam sobie kilka stron, ostatecznie jednak jakoś przez nią przebrnęłam. Czasami była nudna jak flaki z olejem, czasami pokazywała otaczające nas życie, czasami mnie rozbawiła. Ciężko mi ocenić tę książkę.

Wciągnęła mnie ta książka i to nawet bardzo. Życiowe wątki, które w swej prostocie naprawdę intereująco rozwijają się.

I na tym koniec, kolejne tomy sobie odpuszczę. Nie wciągnęła mnie.

Fajna książka. Bardzo lubię styl pisania autorki. Z przyjemnością sięgnę po kolejne.

Czyta się szybko i przyjemnie. Miła lektura do relaksu i pośmiania się.

Lubię Annę Majewską-Brown i jej książki, ta jednak jest po prostu bardzo przeciętna. Gdybym nie znała możliwości autorki, pomyślałabym,że napisała to jakaś znudzona niczym tytułowa Anka kura domowa, która lubi czytać babskie książki i uważa,że ma talent, bo kiedyś z polskiego dostała 4.
Postaci są szalenie jednowymiarowi, nie da się ich polubić, nie rozumiem motywacji ich...

Lekka i przyjemna opowieść o czterdziestoletniej Ance,walczącej o ciekawsze życie,mając w domu niezbyt udanego męża i syna.Polecam!!

Nasza bohaterka Anka jest już po 40, a jej małżeństwo jakby nie istniało. Taka cisza oraz pustka są właśnie symptomami małżeńskiego wypalenia.
Tak też czuje się Anka, wypalona życiem.
Każdego dnia zmaga się z nieinteresującym się nią mężem, synem nieudacznikiem, który siedzi tylko w swoim pokoju, chociaż już dawno powinien iść do pracy, oraz toksyczną szefową.

Z boku jej...

1921

Anka ma 40 lat, jednak od dłuższego czasu czuje, że czegoś brakuje w jej życiu. Obserwatorowi mogłoby się wydawać, że ma wszystko, czego potrzeba do szczęścia – wspaniałego męża, syna i pracę. Jednak to tylko pozory. Tak naprawdę uczucie łączącą ją i męża dawno się wypaliło, ma na utrzymaniu syna, który nijak nie chce dorosnąć i woli zadawać się ze znajomymi spod bloku, a...

• 2018
  • 2019