Powiązania

Wydawnictwo: Poligraf
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Nic nie jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Mylne tropy, udawane uczucia, prawdziwe i pozorne powiązania z grupami przestępczymi. Kilka niewyjaśnionych, tajemniczych, gwałtownych zgonów. Podejrzane układy na styku władzy i biznesu. Skorumpowany polityk, duże pieniądze, niejasne zależności i wzajemne uwikłania. Szantaż i manipulacja ludźmi, ich uczuciami, przyjaźnią, niedozwolone i niebezpieczne środki psychotropowe, uzależnianie innych od siebie tylko w jednym celu: zdobycia wpływów, pomnożenia swojej i tak już niemałej fortuny. Na tym tle toczy się batalia Pauli o godność, ocalenie człowieczeństwa przed naciskami zaborczego mężczyzny i przed nieoczekiwanym uczuciem do niego; miłością, którą uważa za beznadziejną. Bohaterka przeżywa chwile zwątpienia i nadziei. Czy miłość zwycięży, czy Paula pokona przeciwności w drodze do szczęścia? Warto się przekonać.

źródło opisu: http://wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: http://wydawnictwopoligraf.pl

Roma6293 | 2017-08-19
Przeczytana: 19 sierpnia 2017

Bardzo ciekawa propozycja. Z czystym sumieniem daje ocenę 10/10. Masa interesujących i przeplatających się wzajemnie wątków. Książka jest bardzo wciągająca od pierwszej strony do ostatniej. Ciekawe zakończenie. Polecam wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń.

JoannaNerć | 2017-09-02
nika1622 | 2017-08-29