Rycerze Graala - Przewodnik po Bretonii

Wydawnictwo: Copernicus Corporation

Za honor! Na chwałę Bretonii! Oto przed Tobą ojczyzna nieskalanych rycerzy i pięknych szlachcianek, kraina ochraniana potęgą i majestatem Pani Jeziora. Jej oddanymi obrońcami są rycerze Graala, najmężniejsi wojownicy Starego świata. Jej wierne służki to Panny i Wieszczki, a także najpotężniejsza z nich Czarodziejka. Na dworach i turniejach, w bitwach i wyprawach, błędni rycerze dowodzą swej odwagi i wierności zasadom kodeksu honorowego. Lecz pod złudną maską rycerskości i sprawiedliwości kryje się ponura prawda o Bretonii, o jej mrocznych tajemnicach i codziennych problemach, o wyzyskiwanych chłopach, bezwzględnych i surowych prawach oraz podłych zbrodniach magnatów.Rycerze Graala to książka, która zabierze Cię w podróż po tym wspaniałym i niebezpiecznym kraju

Jakub Stalinkiewicz | 2013-06-29

Absolutnie fenomenalny dodatek, który dostarczył mi wszystko to czego zawsze brakowało w imperium. Dobrze poprowadzona kampania oparta na rycerzach graala wyryła się moim graczom w pamięci na zawsze a mi dostarczyło wiele frajdy.

WarHammster | 2016-07-21
Na półkach: RPG, Posiadam, Przeczytane