Ogień na wodzie

Wydawnictwo: Copernicus Corporation
Fire on the water
fantastyka, fantasy
Kamil

Jesteś Samotnym Wilkiem – ostatnim z Lordów Kai. W twojej ojczyźnie szaleje zacięta wojna, gdy nikczemni Mroczni Władcy z zachodu rozpoczynają oblężenie stolicy. OGIEŃ NA WODZIE Król wysłał cię w desperacką podróż w celu odzyskania jedynej mocy w Magnamundzie, która może ocalić twój lud: Sommerswerd, miecz słońca. Przed tobą przerażające niebezpieczeństwa – wściekłe sztormy, tunel...

OGIEŃ NA WODZIE

Król wysłał cię w desperacką podróż w celu odzyskania jedynej mocy w Magnamundzie, która może ocalić twój lud: Sommerswerd, miecz słońca. Przed tobą przerażające niebezpieczeństwa – wściekłe sztormy, tunel Tarnalinu oraz upiorne trupie wraki Vonotara Zdrajcy. Używaj swoich zdolności mądrze – bowiem tylko ty możesz uratować swoją krainę przed zniszczeniem przez Mrocznych Władców.

Przygody SAMOTNEGO WILKA to wyjątkowa, interaktywna seria fantasy – każdy epizod może być rozgrywany oddzielnie. Możesz też połączyć je wszystkie, tworząc fantastyczną, epicką fabułę, w której odegrasz główną rolę.

źródło opisu: www.copcorp.pl

źródło okładki: www.copcorp.pl