Detroid to prawdziwy Nowy Świat. Ma własne prawa, własną scenografię, zwyczaje i reguły życia. Ludzie jeżdżą tu szybkimi samochodami, bawią się całymi nocami w barach i cieszą życiem. Bo cóż innego można robić, jak nie cieszyć się z tych kilkudziesięciu lat, które nam dano? Uprawiać rolę? Sadzić buraki?! Naprawiać bojlery?! Do cholery, czy naprawdę będziesz szczęśliwy przez czterdzieści lat chodząc po świecie i sprzedając kuchenki gazowe? Chyba nie. Lepiej założyć kurtkę z naszywkami gangu, sprawić sobie odpowiednią fryzurę i zostać żyjącą legendą.

ZAWARTOŚĆ DODATKU:

źródło opisu: http://portalgames.pl/pl/detroid/

źródło okładki: http://portalgames.pl/pl/detroid/

Franc | 2015-10-28
Przeczytana: 28 października 2015

Jeden z najlepszych dodatków wypuszczonych do Neuroshimy. Detroid można wręcz traktować jak osobną fabularnie grę, połączoną z oryginałem jedynie mechaniką. Masa nowej fabuły, postaci, świata, NPC i pomysłów na całe kampanie. Warto posiadać.

Raakiz | 2016-06-05
Na półkach: RPG, Przeczytane, Posiadam