Obozy wyprawy turystyczne i umiejętność przetrwania w terenie

Wydawnictwo: Bellona
poradniki

Bogato ilustrowany poradnik o turystyce, przeznaczony dla wszystkich miłośników podróży. Omawia wiele ciekawych zagadnień związanych z wyprawami turystycznymi, sprzętem i akcesoriami turystycznymi. Zawiera też praktyczne wskazówki, jak poradzić sobie w ciężkich warunkach w terenie. Zawarte w książce informacje będą przydatne zarówno dla początkującego obieżyświata, jak też dla obytego w ekstremalnych warunkach wędrownika.

Distracted | 2017-03-28
Darek | 2014-12-08