Inspiracje miłości. Stosowanie technik radykalnego wybaczania w praktyce

poradniki

Wybaczając innym sobie wybaczamy zapraszamy nasz cień do światła, scalamy się i uzupełniamy ukazując swoje pełne, piękne oblicze..

Larysa | 2012-07-10
Przeczytana: 06 lipca 2012

Każdy z nas na własnej skórze doświadczył zawodu miłosnego, odrzucenia i skrzywdzenia. Czy to było przez bliższe czy dalsze osoby - zawsze boli tak samo. Obwiniamy siebie i innych o spowodowanie takiej sytuacji. Zachowujemy urazę, którą nawet lata świetlne nie są w stanie wymazać z naszego serca. Ale czy takie rozwiązanie jest dobre. Mówię się, że "nie sztuką jest nienawidzić, sztuką jest wybaczać" i tą właśnie mantrę przedstawia nam Marcin Kurnik w swojej książce.

Cała lektura podzielona jest na cztery obszerne rozdziały, w których to można znaleźć takie podtytuły jak: "Łzy - nośnik emocji", "Radość w działaniu" czy "Wybaczyć sobie". Od podstaw zostajemy zapoznani z pojęciem wybaczania, oraz tym jak wprowadzić je w życie. Nie ma teraz, zaraz i natychmiast. Autor krok po kroku wyjaśnia czytelnikowi jak oczyścić serce i umysł, uwolnić duszę od negatywnych myśli, i cóż...od nienawiści. Pierwsze trzy rozdziały to czysta wiedza Macieja, rozdział czwarty to historie opowiedziane przez...

BetiFiore | 2013-01-18
Przeczytana: listopad 2008