Koty i kotki. Poradnik

Wydawnictwo: Książka i Wiedza
flora i fauna

Książka powstała z dwóch tomików, które ukazały się we wspólnej banderoli z nadtytułem & Dyptyk o kotach . zuzanna Stromenger rozważa i ocenia poglądy wielu znanych autorów na kocią osobowość a także przedstawia wyniki obserwacji losów rożnych kotów żyjących na naszych posesjach i w domach. Część druga książki to poradnik dla opiekunów kotów i sympatyków tych fascynujących zwierząt. Cieszy się on uznaniem i jest bardzo pozytywnie oceniany przez specjalistów. Pisany barwnym, zrozumiałym językiem koryguje liczne zastarzałe oraz szkodliwe mniemania o kotach i stanowi kopalnię rzetelnych informacji.

Ewa | 2016-11-25
Le_petit_hibou | 2016-06-30