Przesadnik kynologiczny /Ikon/

839109331X
flora i fauna

przygodka | 2013-04-30
Przeczytana: 2013 rok

Lekko humorystyczna książkach o psach, ludziach oraz ich wspólnej egzystencji. Niestety nowych czy przydatnych informacji bardziej zaawansowany opiekun czworonoga tu nie znajdzie (nic ponad to co ogólnie wiadomo). Słowem lepiej, z pewnością, mogą ocenić ją osoby, które od niedawna mają pupila bądź przymierzajaja się do "posiadania" jednego.

virginia75 | 2013-12-04

Najzabawniejsza książka o psach z jaka miałam do czynienia. Mało tego opisy są zilustrowane równie komicznymi obrazkami. Całość naprawdę świetnie się czyta.
Oto kilka fragmentów:
"DOBERMAN - [...] Pies ten miał być szybki, mocny, wytrwały, odważny, elegancki, a przede wszystkim nieprzekupny. Panu Dobermanowi udało się zrealizować swoje zamierzenie do tego stopnia, ze zdarzają się psy dobermany, których przekupić nie może nawet sam właściciel."
"KOMONDOR - [...]owczarki są tak porośnięte skołtunioną sierścią, że już odnalezienie wśród sznurowatego futra ich głowy jest godne dużej nagrody. Podobno najlepiej dokonać tego przy pomocy złodzieja, którego należy wpuścić na teren patrolowany przez czworonoga. Ta część psa, która ochoczo przystąpi do gryzienia delikwenta, na pewno jest głową"

ANetka | 2010-10-15
Przeczytana: grudzień 2004

Książka napisana ciekawie, w nieco zabawny sposób. Porusza wiele ciekawych i ważnych tematów dotyczących naszych czworonożnych przyjaciół.

KSP | 2013-05-15
Przeczytana: 2009 rok

Pełen humoru przewodnik po ludzko-psich sprawach okraszony opisem ras :)

majka | 2016-03-29
espresso | 2015-01-04