499 porad dla miłośników kotów

Książka jest przypisana do serii/cyklu "499 porad". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bertelsmann Media
499 tips fuer Katzenliebhaber
83-7311-019-4
koty, poradnik
flora i fauna
Kamulka84

Kiedy w domu pojawia się kot, trzeba przygotować sie na to, że życie domowników się zmieni. Kot wymaga troski i czułości, uwagi i opieki. Koty to stworzenia jedyne i nipowtarzalne. Któż z nas oparłby się wdziękowi i harmonii ruchów kota, jego potrzebie bliskości i miłemu dla ucha mruczeniu. A przy tym kot jest istotą o wiele bardziej skomplikowana niż nam się wydaje, jest prawdziwą osobowością. Autor zebrał w tej książeczce liczne rady i wskazówki od zaprzyjaźnionych właścicieli kotów, wzbogacając je własnymi obserwacjami i doświadczeniem.

Filemona | 2011-09-20
Na półkach: Przeczytane, Koty, Posiadam

Całkiem przyjemnie się czyta.

Monika Minkus | 2016-08-10
bathmermaid | 2015-03-04