Na mój znak, gotowi, wzwyż!

Tłumaczenie: Adam Pluszka
Wydawnictwo: W.A.B.
poradniki

świat idzie szybko do przodu, a na zmiany cywilizacyjne reagują także dzieci. U coraz młodszych chłopców a nawet ośmiolatków a można zaobserwować pierwsze oznaki pokwitania. Na mój znak, gotowi, wzwyż! to pierwszy na polskim rynku poradnik dla młodszych chłopców (od dziesiątego roku życia), który dokładnie opisuje, czym są zmiany, jakim podlegają w tej właśnie chwili, oraz podczas całego procesu dojrzewania. Autorka uspokaja a nie trzeba wpadać w panikę: wszystkie te zmiany, jakie następują, są

kww | 2011-07-15
zabnica | 2016-07-12