Na miejsca, gotowe, wzwyż!

Tłumaczenie: Adam Pluszka
Wydawnictwo: W.A.B.
poradniki

W dzisiejszym świecie dzieci zaczynają coraz wcześniej dojrzewać a już u ośmiolatek można zaobserwować pierwsze objawy wchodzenia w okres pokwitania. Na miejsca, gotowe, wzwyż! to wyjątkowy, niemający swojego odpowiednika na polskim rynku poradnik dla dziewcząt (w wieku dziesięciu lat), który szczegółowo, ale także na luzie opisuje, jakie zmiany fizyczne i emocjonalne zachodzą w nich w tej właśnie chwili, a także podczas całego dojrzewania. Autorka wyjaśnia, że to, co się dzieje, jest zupełnie

olaa | 2014-05-07
Adora | 2014-04-21