Domowy survival

Wydawnictwo: Flow books
poradniki
Milijon

Na pewno słyszeliście o amerykańskich prepperach przygotowujących się na koniec świata. Ale kryzysowe, niesprzyjające, nietypowe sytuacje zdarzają się codziennie. To małe domowe nieprzyjemności są prawdziwym zagrożeniem i wyzwaniem. Przecież w każdej chwili może zdarzyć się awaria prądu, terminala płatniczego albo utkwisz samochodem w rowie. Ale jeśli będziesz wiedział, jak poradzić sobie zalaniem mieszkania, bez trudu dasz sobie radę także podczas powodzi stulecia.

Metody nowoczesnych prepperów przystosowane do zwykłych codziennych potrzeb sprawią, że zawsze poradzisz sobie sam. W każdej sytuacji.

Bądź przezorny, a w twojej rodzinie nigdy nie zdarzy się koniec świata.

Krzysztof Lis, Artur Kwiatkowski – survivaliści, twórcy bloga i vloga Domowy Survival. Od lat wprowadzają w życie zasady opisane w tej książce.

źródło opisu: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,86399,Domowy-survival

źródło okładki: http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,86399,Domowy-survival

LukasMacer | 2017-06-22
Przeczytana: 22 czerwca 2017

Głos rozsądku w natłoku siania paniki i szykowania się na koniec świata. Sięgnąłem przypadkowo - nie żałuję.

malenstwo_83 | 2017-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2017

Ciekawe spojrzenie na survival w domu. Jak przygotować się na dłuższy brak prądu i wody, co nosić zawsze przy sobie, jakie zgromadzić zapasy itp. Wszystko wytłumaczone w przystępny sposób i zachęcający do odwiedzenia bloga autorów.

Ola hopeandfaaith | 2017-08-12

Co raz częściej słyszy się o powodziach czy innych katastrofach. Przeważnie zawsze jesteśmy wtedy odcięci od świata. A w czy naszych domach jest wszystko gotowe na takie czasy?

W bardzo ciekawy sposób ukazane jest podejście do przeżycia w domu podczas trudnych sytuacji. Opisane jest wszystko dokładnie i krok po kroku. Zaadaptowane z amerykańskich warunków dla naszych polskich. Pokazane jest by przygotowywać się na podstawie małych katastrof w domu jak np. zalana łazienka bo pękła rurka do takich większych jak powódź stulecia.

Książka napisana prostym i łatwym językiem. Czcionka jest wystarczająca duża i nie męczy oczy podczas czytania. Trochę wyglądem przypominał mi podręcznik do polskiego czy historii. Obfita w interesujące zdjęcia i grafikę.

Publikacja jest podzielona na rozdziały. Zazwyczaj mają one po 15 - 20 stron. A te zaś na podrozdziały, rozmiarami, po kilka stron. Wymiarami książka jest idealna, zmieści się do każdej torebki.

Do polecania dla każdego....

Jola | 2017-09-04
Przeczytana: 04 września 2017

Spodziewałam się totalnie czegoś innego, a dostałam poradnik pełen moim zdaniem przzesady. Kiedy dowiedziałam się, że nie magazynuję 100 litrów wody, nie zakopuję jedzenia w ogródku i nie hoduję kur na balkonie to poczułam soę jak lekkomyślny człowiek, który nie bierze pod uwagę nadciągającego kataklizmu. Nie dajmy się zwariować?

Piotr | 2018-01-01
Ewadorwa | 2017-11-30