Biblia leczy Rak

Wydawnictwo: Wydawnictwo M
zdrowie, medycyna
youstyna

Książka napisana jest w zwięzły i przystępny sposób. Odkryjesz w niej wielki zasób informacji pomocnych zarówno w profilaktyce antynowotworowej, jak i w samej walce z rakiem. Biblia leczy. Rak. Wydanie uaktualnione łączy najnowsze odkrycia w dziedzinie medycyny z ponadczasową mądrością płynącą z Pisma Świętego. Znajdziesz tu, być może, informacje, z którymi nigdy wcześniej się nie spotkałeś, w tym...:

- o roli, jaką spełniają w naszym organizmie antyoksydanty - cudowni agenci (z Boskiego zamysłu), świetnie sprawdzający się w walce z nowotworem;
-o kluczowym znaczeniu diety przeciwzapalnej w walce z rakiem
-o praktykach, które możesz zacząć stosować już dzisiaj, a które mogą uratować Ci życie.

Każdy chce cieszyć się dobrym zdrowiem. Bóg również tego pragnie dla nas. Wreszcie pojawiło się źródło informacji, które pomoże Ci osiągnąć i utrzymać zdrowy tryb życia - w odniesieniu do Twojego ciała, umysłu i ducha.

źródło opisu: http://sklep.emmanuel.pl/biblia-leczy-rak.html

źródło okładki: http://sklep.emmanuel.pl/biblia-leczy-rak.html