Jak żyć z nadciśnieniem tętniczym

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320026490
zdrowie, medycyna

Autorzy uczą, jak żyć z nadciśnieniem tętniczym i jak radzić sobie w wynikających z tej choroby kłopotliwych sytuacjach. Czytelnicy znajdą w tej książce obok wielu praktycznych wskazówek omówienie nowoczesnych metod leczenia nadciśnienia. Autorzy duży nacisk kładą na różne formy postępowania niefarmakologicznego, czyli styl życia i aktywność fizyczną.Dużą zaletą tej książki jest rozdział poświęcony żywieniu, praktyczne przepisy, z podaniem wartości energetycznej stosowanych produktów.

książek: 1925
Danek | 2014-03-04