8320026482
zdrowie, medycyna

Publikacja jest przeznaczona przede wszystkim dla studentów akademii medycznych. Osobom zawodowo stykającym się z toksykologią książka ta niewątpliwie pomoże rozszerzyć i uregulować wiedzę z tej dziedziny. Ponieważ podstawowe problemy autorzy przedstawili w sposób przystępny, dlatego książkę adresuję do szerokiego grona odbiorców, zwłaszcz że wszyscy stykamy się na co dzień z wieloma substancjami trującymi, a poznanie ich właściwości toksycznych i sposobów działań zapobiegawczych może okazać się bardzo przydatne w praktyce.

Shino11 | 2016-01-16
Na półkach: Nauka, Przeczytane