Kuba i jego nocnik

8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Karel en zijn potje
9788374208758
Ewa

Jestem już taki duży, że nie muszę nosić pieluchy! Mama dała mi śliczne majteczki z samochodzikiem i jakąś dziwną miseczkę. To nocnik. Teraz muszę nauczyć się robić do niego siusiu. Ciekawe, czy od razu mi się uda?

Dla maluchów, które zaczynają korzystać z nocnika.

źródło opisu: Wydawnictwo ADAMADA, 2017

źródło okładki: Wydawnictwo ADAMADA

Na półkach: Adamada

Nocnikowy temat jest u nas aktualnie na czasie ;) Kiedy zobaczyłam tę książkę na stronie wydawnictwa Adamada od razu pomyślałam o tym, że jest ona wręcz idealna dla nas, a dokładniej dla mojego Dominika ;) Właśnie zaczynamy "odpieluchowywanie". Może taka książka nieco nas w tym wspomoże ;)

Powiem Wam, że moja cierpliwość przy drugim dziecku została nieźle nadszarpnięta. Dominik jest zupełnym przeciwieństwem swojego starszego brata. Naprawdę z niego jest taki typowy, stuprocentowy łobuziak, co to wszędzie wejdzie, wciśnie się, wespnie i zupełnie niczego się nie boi. Jego poziom lęku jest narazie minimalny! Jeszcze trochę i moje serce tego nie wytrzyma ;) Także mówiąc szczerze, moja cierpliwość przy Dominiku jest o wiele wiele mniejsza niż przy Nikodemie kiedyś. Teraz ciężko nawet spokojnie usiąść, bo wiem, że za 3 sekundy moje dziecko zrobi coś czego z pewnością nie powinno robić ;)

Wracając do głównego nocnikowego tematu, tak samo jest właśnie z naszym...

julka | 2017-09-26