Kasia idzie do lekarza

Kaatje bij de dokter
literatura dziecięca
9788374208734
Ryszard Turczyn

Wszyscy ludzie, w tym także ci najmłodsi, każdego dnia muszą mierzyć się z różnorodnymi wyzwaniami. Często widzę, że wielu dorosłych bagatelizuje problemy, z jakimi zmagają się ich pociechy, co nie powinno mieć miejsca. Należy o mniej i bardziej istotnych sprawach rozmawiać z maluchami, żeby...

• Przeczytane 2018
  • Dla dzieci
  • Biblioteczka dzieci
  • Dla R.
  • 2017
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kasia idzie do lekarza