Kuba i jego nocnik

Karel en zijn potje
literatura dziecięca
9788374208758
Ryszard Turczyn

Książka przypadła do gustu mojemu dwulatkowi. Prosty język i kolorowe, nieskomplikowane ilustracje mogą się spodobać dziecku. Mnie książka podoba się trochę mniej, ale mam nadzieję, że pomoże nam trochę łatwiej przejść przez okres żegnania się z pieluchami.

Nocnikowy temat jest u nas aktualnie na czasie ;) Kiedy zobaczyłam tę książkę na stronie wydawnictwa Adamada od razu pomyślałam o tym, że jest ona wręcz idealna dla nas, a dokładniej dla mojego Dominika ;) Właśnie zaczynamy "odpieluchowywanie". Może taka książka nieco nas w tym wspomoże ;)

Powiem Wam, że moja cierpliwość przy drugim dziecku została nieźle nadszarpnięta....

• Dziecko
  • Dzieciakowe
  • Dzieci
  • Dla R.
  • 2017
  • Adamada
  • Biblioteczka Lidii
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kuba i jego nocnik