Tajemnice zwierciadła dusz i ciała

zdrowie, medycyna

Dlaczego od dawnych czasów istnieje przysłowie oczy są zwierciadłem duszya A dlaczego nie istnieje przysłowie Oczy są zwierciadłem stanu fizycznego a. Dlaczego w przypadku schorzenia tego lub owego organu pojawią się znaki na tęczówce oka a Dlaczego...a Przez tajemnicę szóstej pieczęci autorzy zrozumieli nie tylko eksteroreceptorną strefę tęczówki, co się mieści w szeregu klasyfikacyjnym pod numerem sześć, ale i uznali za możliwe postawienie tęczówki pod ostatnim szóstym numerem spośród analizatorów urzeczywistaniących postrzeganie podrażnień i zewnątrz i od wewnątrz organizmu.