Odchudzająca książka kucharska

Wydawnictwo: Rebis
zdrowie, medycyna

Jeżeli próbując schudnąć ograniczasz jedzenie, to niedobór składników odżywczych już po kilku dniach gwałtownie spowalnia przemianę materii. W efekcie chudniesz mniej, niż jest to możliwe i szybciej tyjesz po zakończeniu diety. Jak uniknąć pułapki, która czeka na każdego, kto próbuje pozbyć się nadw

NataliaKatarzyna | 2010-09-01
Przeczytana: 01 września 2010

Książka rewelacyjna - proste przepisy z dostępnych składników. Czytelna i przejrzysta. Poza tym zawiera wiele cennych informacji na temat wartości odżywczych danego produktu:)
Polecam z czystym sumieniem:)

Seltiel1980 | 2013-01-08
Przeczytana: styczeń 2013

Zdrowe przepisy- zaleta książki.
Wada- promowanie diet poniżej 1000 kcal pomimo wartościowego menu jest niestety nieaktualne, niezdrowe dla przeciętnego, zdrowego człowieka, co najwyżej nadaje się dla osoby leżącej albo unieruchomionej kontuzją.

Dlatego odnoszę się z rezerwą do diety strukturalnej.

desrea | 2011-03-25

Świetna książka dla osób dbających o zdrowie i lubiących dobrze zjeść, wiele przepisów przetestowałam na sobie i rodzinie, naprawdę świetne:))

zoo_ | 2012-07-05
Przeczytana: lipiec 2012

Ciekawe, niesztampowe przepisy. Piękne zdjęcia. Fajna inspiracja dla zdrowego odżywiania :).

luczija82 | 2010-07-08
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, Ulubione

rewelacyjnie proste przepisy i pyszne !!!

BeaKiddo | 2015-05-19

Rewelacyjna książka kucharska! Przepisy proste, pozbawione błędów, wychodzą za każdym razem. Dania są kolorowe, bardzo smaczne (no...dla mnie może za wyjątkiem kilku sałatek, które nie trafiły w mój gust), a przede wszystkim TANIE i wymagające tylko łatwo dostępnych w każdym sklepie składników.
Propozycje obiadów i dań wegetariańskich to strzał w dziesiątkę.
Czy odchudzają? Tego to nie wiem:p Wiem, że smakują wystrzałowo.

goleniowa | 2016-06-14

Czytałam trochę o diecie strukturalnej i powiem szczerze, że jest to bardzo fajna dieta. Między innymi przez wzgląd na szeroką liczbę produktów, które możemy przyjmować. Przepisy w książce powstają ze składników, które są do kupienia w każdym sklepie, w rozsądnej cenie co uważam, że jest bardzo istotne.

Sybi | 2016-09-08
Przeczytana: 24 września 2016