Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Rebis
kuchnia, przepisy, dieta,
zdrowie, medycyna
figlarna24

Odmładzająca książka kucharska to kontynuacja Odchudzającej książki kucharskiej, bestsellerowego poradnika kulinarnego zawierającego przepisy na koktajle i dania diety strukturalnej. Doktor Marek Bardadyn proponuje w nim 100 nowych przepisów, które nie tylko pozwolą szybko, trwale i ze smakiem schudnąć, ale jednocześnie niezwykle skutecznie pobudzą procesy odmładzania organizmu. Możliwość...

Możliwość naturalnej suplementacji konkretnych witamin i minerałów na podstawie danych o ich zawartości w poszczególnych daniach to efekt wprowadzenia przez autora innowacyjnej formuły prezentacji przepisów kulinarnych i bardzo praktyczne rozwiązanie, które z pewnością zainteresuje wszystkich fanów zdrowego stylu życia i odżywiania.

źródło opisu: Wydawnictwo Rebis, 2012

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/news/news.htm...»

figlarna24 | 2012-09-26
Na półkach: Przeczytane, Rok 2012
Przeczytana: 20 września 2012

Co jakiś czas przedstawiam Wam interesujące , oczywiście moim skromnym zdaniem książki , które dotyczą kulinariów, zdrowia i urody.

Dziś polecam Wam "Odmładzającą książkę kucharską" autorstwa Marka Bardadyna-eksperta w dziedzinie zdrowego stylu życia i odchudzania, twórcy zdobywającej coraz więcej fanów diety strukturalnej. Jest on autorem wielu publikacji medycznych i bestsellerowych książek tj: "Odchudzanie weekendowe", "Kody młodości", "Nałóg jedzenia","Odchudzająca książka kucharska". Jego autorskie rubryki porad medycznych można spotkać w poczytnych czasopismach i programach telewizyjnych. Z jego porad korzysta wiele gwiazd show-biznesu, znani politycy i sportowcy.

Ja z chęcią się przekonam , jak ta dieta sprawdzi się u mnie, szczególnie, gdy już zacznie sie rok akademicki. To właśnie wtedy łapię się w różne pułapki szybkiego jedzenia. A tak przygotuje sobie w domu sałatki, czy zdrowe potrawy .

Jest bardzo ładnie wydana. Każdy przepis jest opatrzony w piękne zdjęcie, które...

dabrowska_ea | 2017-01-08
Przeczytana: 2015 rok