Prawdziwe szczęście

Tłumaczenie: Andrzej Jankowski
Wydawnictwo: Media Rodzina
Authentic Happiness
Marta

" Czytelnik tej książki może się czuć zaskoczony istnieniem dowodu naukowego, że na długość życia człowieka ma wpływ rodzaj radości, jaką on wyraża, podejmując główne zadanie istnienia. Czytelnik dowie się ponadto, że każde przeżycie radosci, nastawienie optymistyczne lub poczucie radości mają istotny wpływ na jakość myślenia, na wybór trafnych decyzji, na poczucie, że jesteśmy autentyczni, a także na podejmowanie działań nadających życiu sens. ze wstępu prof. Kazimierza Obuchowskiego "

Besia | 2013-10-18
Przeczytana: 02 września 2012

Chyba najlepsza książka Selligmana będąca ukoronowaniem jego badań naukowych.
Napisana ładnym, zrozumiałym językiem. Zawiera wiele cennych porad do rozwoju osobowego.

yyyyyyy | 2016-11-28
Na półkach: 2016, Przeczytane