Koktajle odchudzające. Według diety strukturalnej

Okładka książki Koktajle odchudzające. Według diety strukturalnej Marek Bardadyn
Okładka książki Koktajle odchudzające. Według diety strukturalnej
Marek Bardadyn Wydawnictwo: Rebis zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Rebis
2015-05-19
2015-05-19

Przepisów na piękną sylwetkę jest wiele. Jedne zalecają głodówki, inne większą ilość ćwiczeń, zmniejszenia jedzenia, stosowanie cudownych napojów. Książka Marka Bardadyna „Koktajle odchudzające według diety strukturalnej” to bardziej poradnik z przepisami na smaczne napoje, które pozwolą w gorące dni pozbyć się głodu, a dzięki temu zmniejszyć spożycie kalorii przy jednoczesnym dostarczaniu różnorodnych środków odżywczych. Koktajle są bardzo łatwe w przygotowaniu. Do tego mamy taka różnorodność, że na pewno nam się nie znudzą i pozwolą zmienić nawyki żywieniowe.
Książkę polecam osobom walczącym z nadwagą, chcącym prowadzić zdrowy tryb życia i lubiących miłe owocowe eksperymenty.

• Dietetyka i książki kucharskie
  • Dieta, przepisy