Biofizyka. Podręcznik dla studentów

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320036947
zdrowie, medycyna

Biofizyka to od dawna oczekiwany, nowoczesny i uniwersalny podręcznik, zgodny z obowiązującymi na wyşszych uczelniach programami nauczania. Przeznaczony jest dla studentów wszystkich wydziałów akademii medycznych, akademii wychowania fizycznego, wydziałów biologii i fizyki uniwersytetów oraz wydziałów przyrodniczych akademii rolniczych.

Eufrozyna | 2013-09-09

Jeśli nie jesteś z urodzenia fizykiem lub pasjonatem to powodzenia w zrozumieniu. "Czy widzisz Pański krzyż? Nie bierzesz jadła, napoju? Zostawże nas w pokoju! A kysz, a kysz!"
E V I L!

książek: 2045

Mówcie sobie ze ze mną coś nie tak, ale znacznie łatwiej znaleźć odniesienia penetrując eony danych w Biofizyce, kiedy odniesień można szukać w doświadczeniach z klasycznej fizyki, ktoś kto ogarniał Fizykę w szkole średniej a i matma nie była mu obca. Szybciej przeniesie to co już rozumie na zachodzące procesy biofizyczne w komórce, niż biochemiczne.

Nie ma nic bardziej rozciągającego granice pojemności mózgu niż Anatomia i Biochemia, która całkiem jest jak nauka z innego wymiaru.

HellBoy20 | 2012-09-19

zło w czystej postaci...