Opowiedz swoją historię

Wydawnictwo: Fundacja WOŚP
10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Romantic Rose

Jurek Owsiak opisuje okoliczności powstania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i jej zasługi.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: Internet

Romantic Rose | 2017-04-17
Na półkach: 2017, Przeczytane, Posiadam, Ulubione

Od kilku lat wspieram WOŚP zbierając na Finałach pieniądze. Jak tylko mogę to również wrzucam co nieco do puszki.

Historie opisane w książce i rozpiska sprzętów zakupionych przez Fundację jest olbrzymia. Wielokrotnie byłam wstrząśnięta i uroniłam wiele łez. Czasem ryczałam też ze śmiechu.

Jurek Owsiak zakładając Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy polepszył stan polskiej służby zdrowia, kupując te wszystkie sprzęty. Gdyby nie On, polska medycyna by praktycznie nie istniała, wiele osób by zmarło, bo nie byłoby szansy na uratowanie.

Podziwiam Go za to, że mimo hejtów, nieprzychylnych komentarzy w swoją i Orkiestry stronę, robi swoje. Patrzy na dobro tych, którzy są po Jego stronie.

Książka jest cudowna. Pokazuje, że to wszystko co On zrobił to prawda a nie ściema.

Polecam wszystkim tę lekturę!

Alicja | 2017-10-30
książek: 1941