Zgłosuj na książki roku 2017

Cykl: Secret (tom 2)
Wydawnictwo: Erotica
S.E.C.R.E.T. Shared
karollllllla

Poznaj świat, w którym seksualne fantazje stają się ekscytującą rzeczywistością! Stowarzyszenie S.E.K.R.E.T. odmieniło życie Cassie, beznadziejnie zakochanej w swoim szefie. Po przejściu dziesięciu kroków – dziesięciu spełnionych fantazjach erotycznych – kobieta z dumą może nosić znak S.E.K.R.E.T.-u. Teraz jako członkini stowarzyszenia chce pomóc innym kobietom. Jej wybór pada na Dauphine,...

Stowarzyszenie S.E.K.R.E.T. odmieniło życie Cassie, beznadziejnie zakochanej w swoim szefie. Po przejściu dziesięciu kroków – dziesięciu spełnionych fantazjach erotycznych – kobieta z dumą może nosić znak S.E.K.R.E.T.-u. Teraz jako członkini stowarzyszenia chce pomóc innym kobietom. Jej wybór pada na Dauphine, właścicielkę sklepu z ubraniami vintage.

Poznaj drugą część bestsellerowej trylogii S.E.K.R.E.T., która podbiła serca czytelniczek na całym świecie

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/wydawnictwo/erotica/

źródło okładki: http://virtualo.pl/wspolny_e_r_t/erotyka/romans_er...»

Wiedziałam, że w tej części będzie występować Cassie ale myślałam, że tylko jako przewodniczka Delfiny a tu miła niespodzianka. Jednocześnie czytamy o przygodach nowej członkini klubu, Delfiny i dalszym życiu Cassie.
Po skończeniu pierwszej części byłam zawiedziona, że Cassie mimo wszystko nie miała swojego happy endu. Tutaj w dalszym ciągu kocha i pragnie Willa, który jest zajęty remontem baru i obowiązkami przyszłego taty. Widzimy, że on też nadal ją pragnie ale... Właśnie, ułożyło się tak a nie inaczej dlatego Cassie postanowiła iść na randkę a później odnowić znajomość z Jessiem.
Z kolei Delfina, ruda i pulchna kobieta jak mawia jej matka po trudnym i traumatycznym zerwaniu z chłopakiem po ośmiu latach postanowiła coś zrobić ze swoim życiem a nie tylko randkować z byle kim i mieć seks, który nie sprawiał w pełni radości.
Obie te kobiety zostały mocno skrzywdzone przez mężczyzn, zasługują na pełnię szczęścia ale czy znajdą to czego szukają?
Zapraszam do czytania. Lekka i...

alienacja | 2016-10-30
Przeczytana: 30 października 2016

Pierwsze spotkanie z bohaterami Sekretu nastąpiło dla mnie trzy lata temu i do dziś jest to jedyna seria książek z wątkiem erotycznym, które miałam okazję czytać, gdzie nie ścieram sobie zębów z irytacji. Zbyt wielu autorom wydaje się, że wypełnienie opowieści scenami seksu to bułka z masłem, wystarczy pozbawić wybranych bohaterów ubrań.
Sięgając po "Wspólny S.E.K.R.E.T." miałam jedynie obawę, że po tych trzech latach zmieni mi się odbiór zarówno całej historii jak i głównych bohaterów. Nie oszukujmy się, nadal jest to swego rodzaju bajka dla dorosłych, wszystko co wydaje się być nieszczególnie dostępne, nagle jest na wyciągnięcie ręki, ale... jak dla mnie w tym właśnie tkwi cały urok tych książek. Ponownie wracamy do Cassie, którą zdążyłam polubić już w pierwszym tomie, ale pojawia się też nowa bohaterka - Delfina. Całkowicie inna kobieta i z innym bagażem doświadczeń, co natychmiast zwróciło moją pełną uwagę, bo sięgając po tę książkę, nie obrywamy kalką części pierwszej....

sanderkax | 2017-03-23
Przeczytana: 23 marca 2017

Została przeze mnie wręcz pożarta. Krew pulsowala w żyłach, zagryzalam wargi z ciekawości, co bedzie dalej. I urywa sie. Kolejne otwarte zakończenie, które sprawia, ze nie nie mogę dojść do siebie. Patrzę na półkę kolejnych pozycji do przeczytania i nie wiem, bo nie moge sie rozstać. Czekam na dalsze losy.

ania33 | 2017-05-19
Przeczytana: 19 maja 2017

Moim zdaniem slabsza niz pierwsza czesc, po kolejna juz raczej nie siegne

Bezimienna | 2018-01-07
Agata | 2018-01-05