Rehabilitacja medyczna /Podręcznik akademicki

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
8320030552
zdrowie, medycyna

Jest to nowoczesny podręcznik rehabilitacji, zgodny z obecnym stanem wiedzy medycznej i odpowiadający aktualnym programom nauczania. Publikacja w sposób wyczerpujący przedstawia całość zagadnień związanych z rehabilitacją medyczną. W części ogólnej przedstawiono historię oraz współczesne poglądy na rehabilitację. Nie pominięto problemów psychologicznych oraz zagadnień dotyczących protezowania. Omówiono również problemy rehabilitacji u dzieci i u osób starszych.Odbiorcy: studenci wydziałów lekarskich akademii medycznych, słuchacze szkół licencjackich o profilu fizjoterapii i rehabilitacji Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

anettaja | 2014-06-15
baranek | 2012-04-05