Sekrety długowieczności. Setki rad jak żyć 100 lat

Wydawnictwo: Nowy Horyzont
zdrowie, medycyna

Łącząc wiedzę medyczną Wschodu i najnowsze badania medycyny zachodniej Doktor Mao stworzył kompendium wiedzy, ułożone w formie przystępnie napisanych rad, z których każdy może wybrać te, dotyczące właśnie jego problemów.Młody wygląd i świetne samopoczucia nie są zarezerwowane dla bogatych i tych, którzy poddali się operacjom plastycznym. Dożyć 100 lat jest łatwiej niż większość ludzi sobie wyobraża. W książce SEKRETY DłUGOWIECzNOśCI doktor Maoshing Ni podaje wiele prostych wskazówek. Są one wynikiem jego dwudziestoletnich badań stulatków w Chinach, a także wynikają z tradycji lekarskiej kontynuowanej od 38 pokoleń w jego rodzinie. Dłuższe, zdrowsze i szczęśliwsze życie nie jest rezultatem wyszukanych diet, skomplikowanego systemu przyjmowania suplementów albo jakichś precyzyjnie określonych ćwiczeń fizycznych, lecz raczej wprowadzenia drobnych i prostych zmian, zmiany szkodliwych nawyków.

Jade | 2015-04-14
Na półkach: Ulubione, Przeczytane