Anne of Green Gables. Ania z Zielonego Wzgórza z podręcznym słownikiem angielsko-polskim

Wydawnictwo: Wydawnictwo Ze Słownikiem
klasyka
angielski
Arancione

W opowieść o Ani Shirley wkraczamy, gdy smutne dzieciństwo dziewczynki ma szansę odmienić się, bowiem z sierocińca trafia na zachwycające Zielone Wzgórze, do domu niezamężnego, starszego rodzeństwa. Inteligentna, ale też uparta i impulsywna Ania nieustannie popada w kłopoty, a przefarbowanie znienawidzonych rudych włosów na kolor jeszcze mniej lubiany… to tylko jedna z mniej awanturniczych...

Inteligentna, ale też uparta i impulsywna Ania nieustannie popada w kłopoty, a przefarbowanie znienawidzonych rudych włosów na kolor jeszcze mniej lubiany… to tylko jedna z mniej awanturniczych przygód. Czy mimo ciągłego zwracania na siebie uwagi, tak bardzo niepasującego do dziewiętnastowiecznego systemu wychowania, jej dobre i szczere serce zjedna sobie miłość mieszkańców miasteczka?

źródło opisu: http://zeslownikiem.pl/ania-z-zielonego-wzgorza

źródło okładki: http://zeslownikiem.pl/ania-z-zielonego-wzgorza