Sekrety zielonej perły

Wydawnictwo: LSW
9788320556117
Nemerle

Sekrety Zielonej Perły to powieść romantyczno-sensacyjna zawierająca także elementy rodem z literatury science-fiction. Akcja utworu obejmuje lata od końca XIX w. do początku XXI w. Główna bohaterka wielopokoleniowej opowieści jest przedstawicielką polskiej rodziny kresowej, właścicielką tytułowej zielonej perły, którą zapoznani przodkowie otrzymali od przybyszów z Kosmosu... Perypetie związane z tajemnicą zielonej pery sprawiają, że bohaterka powieści po wielu dramatycznych zakrętach życiowych odzyskuje szczęście i miłość w małżeństwie, do którego doszła za sprawą owej perły.

źródło opisu: http://lsw.pl/

źródło okładki: http://lsw.pl/