10 kroków na drodze do szczęścia, zdrowia i sukcesu

Wydawnictwo: Book printing UK
«Самоучитель совершенной личности. 10 шагов на пути к счастью, здоровью и успеху»

bleckt.pl Jest to uniwersalna książka, zawierająca praktyczne porady odnośnie wszystkich sfer życia: jak naprawić relacje w rodzinie? Jak być człowiekiem zdrowym i harmonijnym? Skąd czerpać energię dla swoich pomysłów? Przedstawione w niej zasady wschodniej psychologii leżą u podstaw przeróżnych treningów i kursów światowej sławy biznes – trenerów. Wszystkie porady są proste, łatwo dostępne...

bleckt.pl

Przedstawione w niej zasady wschodniej psychologii leżą u podstaw przeróżnych treningów i kursów światowej sławy biznes – trenerów. Wszystkie porady są proste, łatwo dostępne oraz sprawdzone na praktyce przez wieloletnie doświadczenie autora w udzielaniu konsultacji innym ludziom. Jest to cenna wiedza, pozwalająca znaleźć odpowiedź na każdą sytuację życiową.

Rami Bleckt jest profesjonalnym psychologiem, pisarzem oraz filozofem, jego książki są wydawane na całym świecie i znajdują one oddźwięk wśród szerokiego grona czytelników.

źródło opisu: strona internetowa autora książki

źródło okładki: http://www.bleckt.pl/ksiazki

Aysha | 2017-08-15