Zgłosuj na książki roku 2017

Samouczek doskonałej osobowości. 10 kroków na drodze do szczęścia, zdrowia i sukcesu

Wydawnictwo: Book printing UK
Самоучитель совершенной личности. 10 шагов на пути к счастью, здоровью и успеху

Jest to uniwersalna książka, zawierająca praktyczne porady odnośnie wszystkich sfer życia: jak naprawić relacje w rodzinie? Jak być człowiekiem zdrowym i harmonijnym? Skąd czerpać energię dla swoich pomysłów? Przedstawione w niej zasady wschodniej psychologii leżą u podstaw przeróżnych treningów i kursów światowej sławy biznes – trenerów. Wszystkie porady są proste, łatwo dostępne oraz...

Przedstawione w niej zasady wschodniej psychologii leżą u podstaw przeróżnych treningów i kursów światowej sławy biznes – trenerów. Wszystkie porady są proste, łatwo dostępne oraz sprawdzone na praktyce przez wieloletnie doświadczenie autora w udzielaniu konsultacji innym ludziom. Jest to cenna wiedza, pozwalająca znaleźć odpowiedź na każdą sytuację życiową.

źródło opisu: fragment książki

źródło okładki: www.bleckt.com