Protetyka stomatologiczna - Spiechowicz Eugeniusz

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320037883
zdrowie, medycyna

Kolejne, unowocześnione wydanie bardzo popularnego podręcznika, cieszącego się uznaniem zarówno wykładowców, jak i studentów stomatologii. Chętnie po niego sięgają również lekarze pogłębiający wiedzę o leczeniu protetycznym uzębienia. W podręczniku oprócz podstawowych informacji dotyczących wykonywania protez zębowych omówiono metody leczenia, rehabilitację i profilaktykę stomatologiczną. Przedstawiono także najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii i materiałów protetycznych. Nie pominięto tak ważnych zagadnień, jak wszczepy stomatologiczne i protezy nakładowe. W obecnym wydaniu omówiono leczenie implantologiczne dzieci i młodzieży. Bogaty materiał ilustracyjny oraz uaktualnione dane piśmiennictwa umożliwiają Czytelnikowi poznanie najnowszych światowych kierunków w protezowaniu stomatologicznym.

TALAjestem | 2014-05-31
Justyna F | 2013-08-17