Protetyka Stomatologiczna Podręcznik Dla Studentów

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320036862
zdrowie, medycyna

Jeden z cięższych do przebrnięcia podręczników z jakimi miałam przyjemność spędzać noce (i dnie) na studiach. Do końca nie wiem czy wina leży po stronie samej książki, czy bardziej zawartej w niej tematyki.
Największą wadą tego podręcznika jest powielanie w kolejnych wydaniach starych i nieaktualnych metod i informacji. Sprawiało to, że musieliśmy uczyć się rzeczy, które nigdy w życiu nam się nie przydadzą, ale za to świetnie układało się z nich pytania na testy. Bo np. wycisku czarną gutaperką nie widziałam nigdy na oczy. Chociaż może po prostu jeszcze mało widziałam w życiu zawodowym :)

bjasonek | 2016-08-22
magdalenaw | 2013-08-10